banner1365

banner1469

banner1345

banner1480

Geleceğimizi tehdit edemeyecekler

banner1357

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Bundan sonra bizim ve çocuklarımızın geleceğini hiçbir şekilde tehdit edemeyecekler" dedi

SİYASET 16.07.2019, 10:18
Geleceğimizi tehdit edemeyecekler
banner1353
banner1375

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016'daki darbe girişimine ilişkin, "Bundan sonra o hain planları akıllarından bile geçiremeyecekler. Bundan sonra Türkiye için karanlık bir oyun ortaya koyamayacaklar. Bundan sonra bizim ve bizim çocuklarımızın ve onların çocuklarının geleceğini hiçbir şekilde tehdit edemeyecekler" dedi.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, üç yıl önceki ruh, inanç ve heyecanla meydanları dolduran vatandaşlara teşekkür etti.

ALLAH RAZI OLSUN
Karaaslan, 15 Temmuz'da şanlı Türk ordusunun içine sızan hainlerin 40 yıldır kurdukları hayali hayata geçirmeye çalıştıklarını belirterek, "Sonra gördük ki yiğitler varmış, kahramanlar varmış. Binlerce yıldır Türkiye'de hep bildiğimiz, hep şükran duyduğumuz, hep dua ettiğimiz aziz kahramanlarımız varmış. Bugün ben 15 Temmuz gecesi kaybettiğimiz 251 şehidimize Allah'tan rahmet diliyorum. Onları şükran ve minnetle anıyorum. Acılı ailelerine başsağlığı diliyorum. Hepimizin başı sağolsun. 2 bin 731 gazimizden Allah razı olsun." dedi.

MİLLET MEYDANLARA AKIN ETTİ
O akşam meydanlara koşan herkese minnettar olduklarını söyleyen Karaaslan, şunları kaydetti:
"Cumhurbaşkanımız Başkomutan Recep Tayyip Erdoğan 'milletimi meydanlara ve havalimanlarına çağırıyorum, milletin üstünde hiçbir güç tanımıyorum.' dediğinde o meydanlara insan seli olup akanlar var ya... İşte sizler varsınız ya... İşte bizler hepimiz buralardayız ya... Bundan sonra o hain planları akıllarından bile geçiremeyecekler. Bundan sonra Türkiye için karanlık bir oyun ortaya koyamayacaklar. Bundan sonra bizim ve bizim çocuklarımızın ve onların çocuklarının geleceğini hiçbir şekilde tehdit edemeyecekler. Çünkü biz ne kadar büyük bir millet olduğumuzu, ne kadar kocaman bir yüreğe, ne büyük bir imana sahip olduğumuzu bir kez daha 15 Temmuz gecesi tüm dünyaya kanıtladık. İnşallah Rabbim tekrarını yaşatmasın. İnşallah Rabbim şehitlerimizin emanetini omuzlarımızda yükseltmeyi, en tepeye taşımayı bizlere nasip etsin."

Yorumlar (0)
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
Namaz Vakti 29 Şubat 2020
İmsak 05:39
Güneş 07:04
Öğle 12:52
İkindi 15:58
Akşam 18:31
Yatsı 19:50