banner1313

banner1300

banner1334

banner1337

Eski CHP'li vekil: İfşa oldum

Yeni parti hazırlığından olduğu iddia edilen eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ile aynı karede görünen CHP'li eski Milletvekili İhsan Özkes "Tabiri caizse ifşa oldum" dedi

SİYASET 11.08.2019, 12:50 Onur Nurdemir
Eski CHP'li vekil: İfşa oldum

Ahmet Davuotoğlu ile aynı fotoğraf karesinde görünmesiyle ilgili konuşan CHP'li eski milletvekili İhsan Özkes, "Tabiri caizse daha dün ifşa oldum. İfşa olmamızı dün uygun buldular" dedi.

AK Parti 26. Dönem İstanbul Milletvekili Abdullah Başçı'nın eski başbakan Ahmet Davutoğlu'nun memleketi Konya Taşkent'te düzenlediği mevlit programına katılan CHP'li eski milletvekili, emekli müftü İhsan Özkes, o fotoğraf karesiyle ilgili Türkiye Gündemi'nden Hülya Karabağ'lıya konuştu.

DAVUTOĞLU DAVET ETMİŞ
CHP'den istifa ettikten geçen 4 yıllık süreçte hiçbir siyasi parti ile irtibatı olmadığını, üyelik ve gönüllülük gibi işlerde de yer almadığını söyleyen Özkes, "Son seçilmiş başbakanımızla bir iki görüşmemiz oldu, kendi davetleri üzerine oldu. Dün de birlikte olduk" dedi.

BUNDAN SONRA BİRLİKTE OLACAĞIZ
Konya programına da gönderme yapan Özkes, "Tabiri caizse daha dün ifşa oldum. İfşa olmamızı dün uygun buldular. Zat-ı alilerine eşlik ettim, olursa bundan sonraki süreçte de birlikte olacağız inşallah. CHP'den ayrıldıktan sonra hiçbir siyasi partiyle irtibatım olmadı. 21 Temmuz 2015 tarihinde CHP'de ayrıldım. O günden bugüne kadar da hiçbir siyasi parti ile irtibatım olmadı, herhangi bir partinin üyesi, mensubu, gönüllüsü de olmadım. Ancak, geldiğimiz bu günlerde çok şey değişti artılar olmadı eksiler her geçen gün çoğalıyor." dedi.

Yorumlar (0)