Hilas Otel

Çelik İnşaat

Erdoğan: Karnını doyuruyorsunuz, yine de oy vermiyor...

Cumhuriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın milletvekilleriyle yaptığı toplantıda 'Mideye değil artık buraya (kafasını işaret ederek) bakacağız. Herkesin midesini doyurduk ama neticede durum böyle. Karnını doyuruyorsunuz, her türlü ihtiyacını karşılıyorsunuz yine de oy vermiyor.' dediği iddia edildi. 

Erdoğan: Karnını doyuruyorsunuz, yine de oy vermiyor...
banner1311

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önceki gün milletvekilleriyle bir araya geldi. Erdoğan toplantıda birçok konuyu ele aldığı ve İstanbul seçimlerini değerlendirdiği iddia edilirken, Emine Kaplan imzalı haberde Erdoğan'ın 'Herkesin midesini doyurduk, ama neticede durum böyle. Karnını doyuruyorsunuz, her türlü ihtiyacını karşılıyorsunuz yine de oy vermiyor.' dediği belirtildi.

Gül ve Davutoğlu'nun sancısı var

Toplantıda Erdoğan'ın parti kurmak isteyen Abdullah Gül ve Ahmet Davutoğlu'nun kendisiyle ilgili 'Sancısı' olduğunu söylediği iddia edilirken, iki ismin İstanbul kararına yaptığı eleştirilere de tepki gösterdiği belirtildi. Erdoğan'ın, konuyla ilgili 'Benimle ilgili karnında sancısı olanlar başını çıkardı ortaya' dediği iddia edildi.

23 Haziran'da Kürt seçmenlerin oyunun alınması gerektiği yönündeki görüş üzerine ise Erdoğan'ın, 'Sultanbeyli’de ne kadar oy aldınız? Oysa oraya ne kadar hizmet yapıldı. Ama onlar yüzde 15 oy aldılar. Sultanbeyli’ye o kadar hizmet yaptın, Kürtler ne yaptı, o kadar oy çıktı oraya' dediği ifade edildi. İktidarları döneminde yaptıkları hizmetlerle ilgili örnekler verdiği iddia edilen Erdoğan’ın, 'Mideye değil artık buraya (kafasını işaret ederek) bakacağız. Herkesin midesini doyurduk, ama neticede durum böyle. Karnını doyuruyorsunuz, her türlü ihtiyacını karşılıyorsunuz yine de oy vermiyor' dediği belirtildi.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Serpil
Serpil - 5 gün Önce

Yok artık yaa kimin midesi doldu acaba

SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1308