banner1313

banner1300

banner1334

Erdoğan'dan sert çıkış: Hesabı sorulacak, kimsenin gözünün yaşına bakmayacağım

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, parti içindeki muhalifleri sert bir dille eleştirip, "Trenin içinde olup ya da görünüp partiye muhalefet etmek ihanettir. Bunun hesabı sorulacak" dedi.

SİYASET 14.04.2019, 12:52 Ceylan
Erdoğan'dan sert çıkış: Hesabı sorulacak, kimsenin gözünün yaşına bakmayacağım

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçim kaybedilin il ve ilçeler için sert uyarılarda bulundu. Trenin içinde olup ya da görünüp partiye muhalefet etmenin ihanet olduğunu belirten Erdoğan, "Kimsenin gözünün yaşına bakmayacağım. Bunun hesabı sorulacak" dedi. 

ÖTEKİLEŞTİRME YOK

Partinin kaybettiği illerde belediye meclislerinin büyük bölümünde çoğunluğun kendilerinde olduğunu anlatan Erdoğan, buralarda yıkıcı değil yapıcı muhalefet politikası güdeceklerini belirterek, "Buralarda kamu yararı, vatandaş hakkı olan, vatandaşın lehine olan işlerde hangi siyasi parti olursa olsun destekleyeceğiz. Ötekileştirmeden, ayrıştırmadan, vatandaşın yararına ne varsa biz de bunun yanında oluruz" görüşünü dile getirdi.

TEPEDEN TIRNAĞA DEĞİŞİM OLACAK

Partide değişim olacağının net mesajlarını veren Erdoğan, "Kimsenin gözünün yaşına bakmayacağım, tepeden tırnağa değişim olacak. Ama bunu gazete köşelerinde yazanlarla, troller istedi diye değil vatandaşın mesajı doğrultusunda gerçekleştireceğiz" dedi.
 

Yorumlar (4)
Oktay erdem 5 ay önce
Reis geç bile kaldın parti ismini kullanıp kuyu kazan devlete değilde kendi menfaatine çalışanlar var hepsini ayıkla baştacısın
Mehmet baştan 5 ay önce
Tekkeköy teşkilatını da değiştirmek gerekir Bir an önce Tekkeköy teşkilatını yeniden yapılandırılmasını istiyoruz
Coşkun ALTIOK 5 ay önce
Sayın başkanım samsun da mahalle temsilcisiyim samsun da bazı vekilleri hakın içinde çoğu sevmiyor onlar akp olmasa 2.3. Bin oy alamazlar partiyi kendi çıkarları için kullanıyorlar partiye şirin gözüküp servetlerini yüzbinlere katladılar yapmış olduğu işler den dolayı millet onlara kızıp hala bunları partide yer veriyorlar diye çoğu kimse bu yüzden partie oy vermedi vermeyenlerde bağımsız adaylara verdiler .bence mahalle temsilcilerini toplayıp bu konuda bilgi alın malı diye düşünüyorum saygılar.
Zafer özcan 5 ay önce
Dışarıdan dayatılan liderle olmuyor reis başkan olunca 40 yası cıvarındaydın şimdiki gencler sadece oy deposu görülüyor partimizde başka hiçbir değerleriyok belediye başkan adaylarının yaş ortalamasına bak kaybın sebebini anlarsın selamlar