banner1313

banner1346

banner1345

banner1334

Binali Yıldırım, öğrencilerle birlikte iftar yaptı

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, kendisini iftar için sosyal medyadan evine davet eden üniversiteli genci kırmadı. Kendisini sosyal medya hesabı üzerinden davet eden gence “Gençler iftara sizdeyim, konum atın” cevabını veren Binali Yıldırım, üniversiteli gençlerle birlikte orucunu açtı.

SİYASET 14.05.2019, 23:23
Binali Yıldırım, öğrencilerle birlikte iftar yaptı
banner1343

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım'ın, Sağlık Bilimleri Üniversitesi öğrencisi Ensar Dikgöz tarafından, iftar yemeği için öğrenci evine davet edildiğ görülmüştü. Binali Yıldırım, gencin kendisine sosyal medya hesabı üzerinden attığı “Başkanım müjdeleriniz için çok teşekkür ediyoruz, bir gün bize iftara bekleriz” mesajına, “Gençler iftara sizdeyim, konum atın” şeklinde cevap vererek daveti kabul etti. Sonrasında Binali Yıldırım, gencin Üsküdar’da arkadaşlarıyla birlikte yaşadığı evine iftar için misafir oldu. Binali Yıldırım’ı iftar için evlerinde ağırlayan gençlerin heyecanları gözlerden kaçmadı.

UZUN VE SAMİMİ BİR SOHBET GERÇEKLEŞTİRDİ

Binali Yıldırım, yemekten önce gençlerle uzun ve samimi bir sohbet gerçekleştirirken, sohbet esnasında gençler, Binali Yıldırım’a evlerine gelip sofralarına misafir olduğu için teşekkürlerini iletti. Ayrıca Binali Yıldırım, gençlerden birinin annesi ile telefon ile görüntülü konuşma yaparak kısa bir sohbet gerçekleştirdi.

Duanın ardından Binali Yıldırım ile gençler birlikte oruçlarını açtı. 

Yorumlar (0)
19°
açık
Namaz Vakti 22 Eylül 2019
İmsak 04:50
Güneş 06:15
Öğle 12:32
İkindi 15:57
Akşam 18:39
Yatsı 19:59