banner1365

banner1469

banner1345

banner1468

Binali Yıldırım: Laf değil iş konuşacak, icraat konuşacak...

banner1357

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, Küçükçekmece'de vatandaşlarla iftarda bir araya geldi. Yıldırım, '23 Haziran'da laf değil iş konuşacak, icraat konuşacak.' dedi.

SİYASET 03.06.2019, 23:44 03.06.2019, 23:45
Binali Yıldırım: Laf değil iş konuşacak, icraat konuşacak...
banner1353

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, Küçükçekmece'de vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşlar tarafından yoğun ilgiyle karşılanan Yıldırım, burada yaptığı açıklamada, 'Bütün vatandaşlarıma, İstanbullu hemşerilerime, Küçükçekmece'nin güzel insanlarına huzurlu güzel bir bayram geçirmesini Rabbimden niyaz ediyorum. Ramazan Bayramı'na yarın idrak ediyoruz. Daha sonra Kurban Bayramı var biliyorsunuz, ama unutmayın iki bayram arasında bir bayram daha var 23 Haziran Bayramı Hazır mısınız? 23 Haziran'da adalet yerini bulacak mı? Bu sefer artık sandıklara sahip olacağız, oylarımızı hiç edilmesine asla izin vermeyeceğiz. 20 günümüz var unutmayın 20 gün sonra köyüne gidenler, Anadolu'ya gidenler, tatile gidenler mutlaka geri dönecek. Burada yarım kalan hesabımızı vereceğiz.' dedi.

“23 Haziran laf üstüne laf yapanlar değil, taş üstüne taş koyanların günü olacaktır” 

31 Mart'ta yapılan seçimlerin oldu bittiyse geldiğini, 23 Haziran'da bunun yapılmaması için elinden geleni yapacaklarını belirten Binali Yıldırım, "Ben Binali Yıldırım Türkiye aşığı bir insanım. Millet aşığı bir insanım. Kendimi bildim bileli, milletime hizmet etmek için durmadan, yılmadan çalışarak bugünlere geldi. Dağ gibi sorunları dağ gibi hizmetlere dönüştürdüm. Yolları böldük, hayatları birleştirdik, yolları böldük gönülleri birleştirdik, yolları böleriz de Türkiye'yi böldürtmeyiz. Binali Yıldırım demek tecrübe, hizmet ne demektir, proje demektir. Marmaray demektir, Yavuz Sultan Selim Köprüsü demektir, hızlı tren demektir, dünyanın en büyük Havaalanı demektir, Osmangazi Köprüsü demektir, Yollar demektir, Avrasya Tüneli demektir. 23 Haziran'da laf değil iş konuşacak, icraat konuşacak. Laf üstüne laf yapanlar değil, taş üstüne taş koyanların günü olacaktır. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. İnşallah gelecek 5 yıl için dünya şehri İstanbul'u parmakla gösterilen, marka şehir yapmaya ben hazırım, siz de hazır mısınız? 23 Haziran'da sandıkları tıka basa dolduruyoruz. Bir daha bu seçimleri oldu bittiye getirenlere fırsat vermeyeceğiz" şeklinde konuştu. 

Yorumlar (0)
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
Namaz Vakti 09 Aralık 2019
İmsak 06:10
Güneş 07:42
Öğle 12:32
İkindi 14:51
Akşam 17:12
Yatsı 18:39