Hilas Otel

Çelik İnşaat

Binali Yıldırım'a protesto hakkında İmamoğlu konuştu...

AK Partili Binali Yıldırım'ın dün akşam İstanbul Haliç Kongre Merkezi'nde Samsun Opera ve Balesi tarafından düzenlenen 'Yeniden Doğuş' operasyonda protesto edilmesi hakkında İmamoğlu konuştu. İmamoğlu protesto hakkında, 'Keşke sadece alkışlasalardı.' dedi.

Binali Yıldırım'a protesto hakkında İmamoğlu konuştu...

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım'ın operada 'Her şey çok güzel olacak' sloganlarıyla karşılanması hakkında konuşan Ekrem İmamoğlu, 'Keşke sadece alkışlasalardı. Bu tür kutuplaşmaları ben çok seven birisi değilim. Her yerde nezaketi arayan birisiyim. Keşke sadece alkışlayıp karşılasalardı. Toplumun kutuplaşması hepimizi üzüyor. Bazen çok feci bir olay oluyor, kimse sahiplenmiyor, bir geçmiş olsun demekten imtina ediyor. Bu tür hususlar, bazen sevinci, hüznü paylaşmak toplumumuzun geleneğinde var. Bunları yaparsak kutuplaşmaları engelleriz. Dediğim gibi keşke sadece alkışlasalardı.' dedi. 

Bilindiği gibi dün akşam Samsun Opera ve Balesi tarafından İstanbul'da düzenlenen 'Yeniden Doğuş' operasında Binali Yıldırım 'Her şey çok güzel olacak' sloganlarına maruz kalmıştı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300