banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Belediye başkanına köpek saldırdı!

banner1357

Kars Arpaçay ilçesinin AK Partili Belediye Başkanı Erçetin Altay'da, bayram nedeniyle bir eve yardım malzemesi götürdüğü sırada köpek saldırdı. Başkan Altay, kolundan ve omzundan yaralandı. 

SİYASET 30.05.2019, 08:57
Belediye başkanına köpek saldırdı!
banner1353
banner1375

Arpaçay Belediye Başkanı AK Partili Erçetin Altay, dün saat 18:00 sularında belediyeden çıkıp özel aracıyla Yalınçayır Mahallesi'nde bulunan bir aileye yardım malzemesi götürdü. Altay, malzemeleri aileye teslim etmek için mahalle sakinleriyle birlikte evin bahçesine girdiği anda bahçede bağlı olan köpek zincirlerini kopartıp Altay'a saldırdı. Köpek, Altay'ın kolunu ısırdı. Mahallelinin yardımıyla köpeğin elinden kurtulan başkan, Arpaçay Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Yaşadığı korku dolu dakikaları anlatan Başkan Erçetin Altay, “Yardım malzemelerini vermek için mahalle sakinleriyle birlikte evin bahçesine girdiğimizde köpek bir anda üstüme saldırdı. Ne yapacağımı şaşırıp, kaldım. Hemen yüzümü korumaya çalıştım. Baktım köpek hırçınlaşmış ben de kafasını tutmaya çalıştım. Ayağımla itmeye çalıştığımda ise dengemi kaybedip düştüm. Ben yere düşünce köpekte üstüme çullandı. Adeta beni parçalamaya çalıştı. Aile fertleri ve mahalleli köpeği güçlükle uzaklaştırdı. Şükür, ucuz atlattım” dedi.

Yorumlar (0)