banner1313

banner1300

banner1334

Belediye başkan adayı istifa etti!

Hakkari Derecik Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Belediye Başkan Adayı Suat Yüksel istifa ettiğini ve AK Parti'ye geçtiğini duyurdu.

SİYASET 05.03.2019, 11:51

Hakkari Derecik CHP Belediye Başkan Adayı Suat Yüksel  partisinden istifa etme kararı alarak,  AK Parti'ye geçtiğini açıkladı. AK Parti’ye geçen Suat Yüksel’in rozetini AK Parti Hakkari Milletvekili Husret Dinç taktı.

Yüksel’in konuyla alakalı yaptığı açıklama şu şekilde;

"Adaylıktan sonra içinde bulunduğum durumu tekrar gözden geçirerek CHP, HDP, İYİ Parti ve diğer partilerin zillet ittifakı içerisinde olduklarının farkına vardım. Bu nedenle CHP Derecik Belediye Başkan adaylığımdan istifa edip, Adalet ve Kalkınma Partisi’ne katıldım. Bilindiği üzere hepimiz az çok biliyoruz. Bizler bu vatan, bu topraklar uğruna nice canlar verdik. Nice şehit ve gazilerimiz var. CHP, HDP, İYİ Parti ve diğer partiler zillet içinde olduklarından gönlüm razı olmadı. Yapılan bütün konuşmaları analiz ettim. Şunun kanısına vardım: Ülkemizi, bölgemizi, halkımızı, huzura ve refaha götürebilecek tek parti ve hizmetin en güzel yapılacağı partinin AK Parti olduğu kanaatine vardım" 

Yorumlar (0)