banner1365

banner1469

banner1345

banner1468

Bahçeli'den İsmail Küçükkaya ve Binali Yıldırım'a tepki!

banner1357

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Bahçeli, açıklamalarında geçtiğimiz günlerde 'Kürdistan ve Lazistan' diyen Binali Yıldırım'a gönderme yaptı. 

SİYASET 10.06.2019, 18:39
Bahçeli'den İsmail Küçükkaya ve Binali Yıldırım'a tepki!
banner1353

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sosyal medya hesabından gündeme dair açıklamalarda bulundu. Bahçeli, Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım yayınının İsmail Küçükkaya tarafından yönetilmesine sert çıktı. Bahçeli, konu hakkında 'Bize göre iki adayın katılacağı televizyon programının en uygun moderatörü sakin,sabırlı,anlayışlı ve tarafsız yönleriyle temayüz etmiş Sayın Didem Arslan Yılmaz’dır.Tartışmaları ustalıkla yöneten,birikim ve tecrübesiyle öne çıkan Sayın Yılmaz’ın seçilmesi kanaatimce doğru olurdu. Sayın Binali Yıldırım ile Sayın Ekrem İmamoğlu’nun 16 Haziran 2019 Pazar günü saat 21.00’de televizyonda karşı karşıya gelecekleri, moderatörün de sözde gazeteci İsmail Küçükkaya’nın olacağı bugün belli olmuştur. Hayret etmemek mümkün değildir!İsmail Küçükkaya’nın hangi vasıflarından dolayı böylesi önemli bir program için tercih edildiğini anlayabilmiş değilim.Bu şahsın Cumhur İttifakı ve MHP’ye husumet besleyen tavrı açıktır, bilinmektedir. Tarafsız değildir, samimi değildir, yeterli hiç değildir. Kaldı ki, FOX TV’nin yayın çizgisi de bulanık ve sorunludur.Şayet İsmail Küçükkaya’nın moderatörlüğü kesinleşirse, bilinsin ki, 16 Haziran 2019 tarihinde 21.00’den itibaren televizyon izlemeyeceğim, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adaylarının tartışmasını takip etmeyeceğim. MHP hakkın, haklının, halkın ve haysiyetin tarafındadır.' dedi. 

Kürdistan tepkisi

Geçtiğimiz günlerde Diyarbakır'daki programında 'Kürdistan ve Lazistan' diyen AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım'a da gönderme yapan Bahçeli, 'Türkiye’de Kürdistan ve Lazistan yoktur.Bundan sonra da olamayacaktır.' ifadelerini kullandı. Bahçeli, 'Özellikle ifade etmek istediğim bir başka konu ise şudur:Milliyetçi Hareket Partisi milli bekanın amansız savunucusudur.İlkelerimizden tavizimiz düşünülemeyecektir.Ülkülerimizden kopmamız akla bile getirilemeyecektir.Duruşumuz sağlam,mayamız temiz,fikriyatımız köklü ve güçlüdür.Türkiye’de Kürdistan ve Lazistan yoktur.Bundan sonra da olamayacaktır.Olması yönünde heveslenenler varsa karşılarında daima Milliyetçi-Ülkücü Hareketi bulacaklardır.Sözümüzden dönmedik,sevdamızdan ödün vermedik,özümüzün öğütülmesine müsaade etmedik.Dünden bugüne duruşumuz aynıdırMilliyetçi Hareket Partisi’ni mesnetsiz yere eleştirenler, suskunluğumuzu yanlışa yoranlar, olgunluğumuzu ve sağduyumuzu tersten okuyanlar köksüzlüğe, kimliksizliğe, kozmopolit emellere hizmet eden kripto bedhahlardır. Bunlarla mücadelemiz ise sonuna kadar devam edecektir.' diye konuştu.

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 09 Aralık 2019
İmsak 06:10
Güneş 07:42
Öğle 12:32
İkindi 14:51
Akşam 17:12
Yatsı 18:39