banner1518

banner1365

banner1526

banner1345

banner1334

banner1324

Ali Babacan'dan Ekrem İmamoğlu yorumu 

AK Parti'den istifa ettikten sonra yeni parti kurma çalışmalarına başlayam Ali Babacan, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile ilgili soruya, "Ekrem Bey ile henüz tanışmadık. Hayırlı olsun diyorum, kendisine başarılar diliyorum. Allah kolaylık versin" yanıtını verdi.

SİYASET 10.09.2019, 11:06
263
Ali Babacan'dan Ekrem İmamoğlu yorumu 

Yeni parti kurma hazırlıklarına başlayan Ali Babacan, tekrar 23 Haziran seçimlerinde CHP'den İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu hakkında açıklamalarda bulundu. Babacan, "Düşük bir tanınırlılık oranından böylesine yüksek bir oranla seçim kazandı. Hayırlı olsun diyorum, kendisine başarılar diliyorum. Allah kolaylık versin" ifadelerini kullandı.

EKONOMİYE MALİYETİ OLDU

Karar gazetesine konuşan eski Başbakan Yardımcısı Ali Babacan YSK kararı ile 23 Haziran'da tekrarlanan İstanbul seçimi ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu hakkında açıklamalarda bulundu. Babacan 31 Mart sonrası YSK kararı ile tekrarlanan İstanbul seçimiyle ilgili, "Ekonomik krizin en derin döneminde oldu 31 Mart seçimleri, normal bir dönemde değildik. Tam seçimler bitti derken, bir üç ay daha Türkiye bununla meşgul oldu. Aylarca ülke bu işe kitlendi, bunun ekonomiye maliyeti oldu" şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)