banner1320

Akşener: Damadınızı ayak altından çekin...

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin grup toplantısında konuşuyor. Akşener, konuşmasında Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'a eleştirilerde bulundu.

Akşener: Damadınızı ayak altından çekin...
banner1314

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin grup toplantısında konuşuyor. Akşener, konuşmasında '23 Haziran kimin eğri, kimin doğru durduğunu gösterdi. İstanbul'a miti atacağını söyleyenler, bir baktık ki mitili İmralı'ya attı. Beka dediler takaya binip İmralı'ya gittiler.' dedi. 

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'a yüklenen Akşener, 'Damadınızı ayak altından çekin, ekonominin başına liyakatli bir ekip getirin. Bunlara kulak asmam, ben bildiğimi yaparım diyorsanız da Türkiye artık çaresiz değil. AK Parti için o mahur beste çalıyor. Kış geliyor, yani 'Winter is Coming'...' ifadelerini kullandı. 

Bıçak kemiğe dayandı diyen Akşener, 'Damadın masallarıyla seçime kadar geldiniz. Artık bıçak kemiğe dayandı. 'Duble yol yaptım, Türkiye'ye buzdolabını ben getirdim. Karnınızı ben doyurdum' gibi söylemler devlet ciddiyetiyle bağdaşmıyor. Neredeyse 'Anadolu'ya İslam'ı ben getirdim' diyeceksiniz.' diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300