banner1320

AK Parti'den ünlülere ağır sözler!

AK Parti'nin YSK Temsilcisi Recep Özel'in, Ekrem İmamoğlu'na destek veren ünlülere sert sözlerle tepki gösterdiği görüldü.

AK Parti'den ünlülere ağır sözler!
banner1314

AK Parti'nin YSK Temsilcisi Recep Özel'in, İstanbul'un 23 Haziran'da yeniden sandığa gideceğinin açıklanmasının ardından Ekrem İmamoğlu'nun, "Artık konuşma vakti. Sanatçı da konuşacak, iş insanı da konuşacak" sözlerinden sonra "Her şey çok güzel olacak" etiketiyle Ekrem İmamoğlu'na destek veren ünlülere tepki gösterdi.

Recep Özel, Twitter hesabından yaptığı açıklamada; "Sanatınız da adamlığınız da yalan! Adeta emir komuta zinciri gibi. Partiler kapatıldı sustular, kıyafetinden dolayı işten atılanlara sustular, PKK öldürürken sustular! Şimdi Ekrem için sıraya girdiler!" dedi.

Recep Özel, Twitter hesabından yaptığı açıklamada seçimin yenilenmesine tepki mesajları paylaşan sanatçılar için, "Sanatınız da adamlığınız da yalan! Seçim yenilemeye verilen tepki adeta "emir komuta zinciri" gibi! Partiler kapatıldı sustular, kıyafetinden dolayı işten atılanlara sustular, PKK öldürürken sustular! Şimdi Ekrem için sıraya girdiler! Adaletinizin terazisini sileyim paslanmasın!" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2019, 08:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300