Sevdamız Samsun Genel Başkanı Nuri Seven’den Samsunspor Mesajı

sevdamiz-samsun-nuri-seven
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sevdamız Samsun Genel Başkanı Nuri Seven’den Samsunspor Mesajı Sevdamız Samsun Genel Başkanı Nuri Seven, şampiyonluk yolunda Yılport Samsunspor’a herkesin katkı sağlaması gerektiğini belirterek, “Samsunspor Başkanı Sayın Yüksel Yıldırım, kulübün en zor gününde çıkıp ayağa kaldırdı. Şehrimizin siyasetçilerinden, bürokratlarına kadar herkesin birlik beraberlik içinde olması şart dedi.

 

BERABERLİK ŞART

Sevdamız Samsun Genel Başkanı Nuri Seven, Yılport Samsunspor’a şampiyonluk yolunda başarılar dilediklerini ve bu yolda herkesin takıma sahip çıkması gerektiğini ifade eden Genel Başkan Nuri Seven, “Samsun’u seven, Samsunspor’u da sever. Biz çocukluğumuzdan bu yana bu şehrin değerleri ve menfaatleri için mücadeleye etmeyi öğrendik. Samsunspor, şu anda Süper Lig’e doğru ilerliyor. Samsunlu olma duygusu olan herkesin bu zor günlerde takımın yanında olması, maddi ve manevi destek olmaları gerekiyor. Samsunspor Başkanı Sayın Yüksel Yıldırım, kulübün en zor gününde çıkıp ayağa kaldırdı. Yaptığı bu fedakarlıkta kendisini yalnız bırakmamamız gerekiyor. Şehrimizin siyasetçilerinden, bürokratlarına kadar herkesin birlik beraberlik içinde olması şart” diye konuştu.

HERKES KAZANACAK

Samsunspor’un, Süper Lig’e yükselmesiyle birlikte şehrinde Süper Lig’e çıkacağını belirten Genel Başkan Nuri Seven, “Samsun’un her alanda Türkiye’nin zirvesinde olması gerekiyor. Artık futbola sadece spor olarak bakamayız. Çünkü çok büyük miktarda paraların harcandığı ve kulübün bulunduğu şehrin adının sürekli gündemde kaldığı bir branş. Bu nedenle Samsunspor’la birlikte Samsun’da yükselecek. Samsun’da oynanacak maçlarda, şehrimizin esnafı da kazanacak. Otelinden, restoranına kadar herkesin faydasına olacak. Samsun sevdalıları olarak bizim tek istediğimiz, nasıl ki rakiplerimizin üst düzey siyasetçileri veya bürokratları çıkıp açıklama yapıyorsa, Samsunlular da aynı duruşu sergilesin. Sonrasında zaten başarı kaçınılmaz olacaktır” ifadelerini kullandı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir