doğa yataks duru
       
5s dikey akın bilgi

‘ŞEN ET’ Fark Yaratıyor! Samsun’un Markası Olma Yolunda İlerliyor

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

‘ŞEN ET’ Fark Yaratıyor! Samsun’un Markası Olma Yolunda İlerliyor Samsun’da yeni şubeler açarak, her kesime ulaşan Şen Et, marka olma yolunda ilerliyor

Samsun’da mangal ve et lezzetlerine yeni bir soluk getiren Şen Et, etin en lezzetli halini, hijyenik ve kaliteli şekliyle müşterilerine sunarak fark yaratıyor. Atakum İlçesi’nde yeni şubesi ile hizmet vermeye başlayan Şen Et’te, özenle hazırlanmış tüm et çeşitlerini bulabilmek mümkün.

19 sen et 1 scaled Ana Manşet

ADETA YENİ BİR SOLUK

Şen Et, Atakum İlçesi’nde açılışı gerçekleştirilerek hizmet vermeye başladı. Samsun’da yapılmayanları yapmak için yola çıktıklarını belirten işletme sahibi Mustafa Şen, Şen Et’in yeni şubesini açmaktan dolayı mutluluk duyduklarını, şube sayılarını çoğaltarak, vatandaşlara kaliteli et ile tanıştırmaya devam edeceklerini söyledi.

19 sen et 2 scaled Ana Manşet

KALİTELİ ET

“İddiamız sadece kaliteyi satmak, insanları kaliteli et ile tanıştırmak” diyen Şen, “Alaçam’da besilerimiz var. Orada üretip satacağız inşallah. Samsunlular İlkadım’daki şubemizi biliyor, Atakum’a da bir şube açtık. Bir işi yapacaksak, en iyisini yapmayı hedef kıldık. En büyük avantajımız sattığımız etin ne olduğunu biliyoruz. Vatandaş ne kadar et alırsa alsın biz onun hakkını vermek istiyoruz. Bugün bizi yalnız bırakmayan Başkanımız Cemil Deveci, oda başkanlarımıza ve dostlarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

19 sen et 4 scaled Ana Manşet

KURBAN SATIŞLARIMIZ VAR

Mustafa Şen ayrıca kurban satış noktalarınında olduğunun da altını çizerek “Kurban satışlarımız da var. Kurban satış yeri olarak, büyük kolaylıklar sunuyoruz. Kurban kesecek olan vatandaşlar, özenle baktığımız hayvanlarımızı yerinde görüp, gönül rahatlığı ile alabilirler” ifadelerini kullandı.

19 sen et 8 scaled Ana Manşet

HARİKA BİR YER OLDU

Kasaplar Odası Başkanı Ömür Şen ise Atakum’a nezih bir işletme kazandırıldığını belirterek, “Şen Et güzel bir mekan oldu. Kendisi aynı zamanda Samsun Kasaplar Odası yönetim kurulu üyemiz. Burası harika bir yer oldu. Samsun’umuza, Atakum’umuza temiz ve nezih bir işletme kazandırdık” dedi.

19 sen et 16 Ana Manşet

ŞEN ET BİR NUMARA

Şen Et’in oldukça titiz ve özenli çalıştığını kaydeden Öznur Durdu ise şunları söyledi: “Eti çok kalitelidir. Samsun’da Şen Et, uzun yıllardır hizmet veriyor ve bunu herkes de bilir. Müşteriler daima ona gider biz de gideriz. Şen Et, oldukça titiz çalışıyor. Biz de bu yüzden tercih ediyoruz. Herkese tavsiye ediyorum. Gerçekten bir numaralar. ”

19 sen et 7 scaled Ana Manşet

YALNIZ BIRAKMADILAR

Açılışa, Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı (SESOB) Hacı Eyüb Güler, Atakum Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Metin Sinecek, Kasaplar Odası Başkanı Ömür Şen, vatandaşlar ve çok sayıda davetli katıldı.

Dilber BAHADIR


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir