doğa calven cemre
 
5s dikey arslan bilgi

Sel Uyarısı Yapıldı Terme Harekete Geçti

Sel Uyarısı Yapıldı Terme Harekete Geçti
Daha Fazla Göster

Sel Uyarısı Yapıldı Terme Harekete Geçti Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, sel uyarısı ile birlikte vatandaşlara uyarıda bulunduklarını ve tüm önlemlerin alındığını kaydetti

Meteoroloji 10. Bölge Müdürlüğü’nün sel uyarısı verdiği ilçelerden biri olan Terme’de tüm önlemlerin alındığını belirten Belediye Başkanı Ali Kılıç, bir olumsuzluk yaşanmaması temennisinde bulunarak, ilçelerde gereken tüm önlemlerin alındığını açıkladı.

ÖNLEMLER ALINDI

Salıpazarı, Ayvacık, Terme, Çarşamba, Tekkeköy, Asarcık ilçeleri için verilen sel uyarısının ardından Samsun Medya Grubu’na açıklamalarda bulunan Başkan Kılıç, ekiplerin hazır bir şekilde beklemede olduğunu söyledi.

VATANDAŞLARA UYARI

Vatandaşlara uyarıda bulunduklarını ve gereken önlemleri aldıklarını belirten Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, “Ekiplerimiz teyakkuz halinde. Vatandaşlarımıza gerekli uyarılarda bulunduk. Olumsuz bir durum olması halinde tedbirleri almış bulunmaktayız. Şu ana kadar yağan yağmur, bölgemizdeki tarım ürünleri için rahmet oldu. İnşallah bir sıkıntı yaşamayız. Bir sıkıntı olursa da, tüm belediye ekiplerimiz olarak bekliyoruz” diye konuştu.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir