Sarı Kardeşler Şirketler Grubu bünyesinde bulunan Teta Home, çeşitli ülkelere gerçekleştirdiği ihracatları, her zaman müşteri ve kalite odaklı üretim, satış ve satış sonrası desteği, ön plana taşıyarak, kendi bölgesinde üretim kapasitesi ve deneyimli kadrosuyla kısa zamanda sektörünün lideri oldu.

AVRUPA STANDARTLARINDA ÜRETİM 

Teta Home Yönetim Kurulu Başkanı Furkan Sarı, Cumhuriyetin ilk yıllarından bu yana gelen ticari faaliyetlerini gururla ve emin adımlarla sürdürdüklerini belirterek, "
Sarı Kardeşler Şirketler Grubu bünyesinde bulunan Teta Home markası, faal olarak SAR-YAP inşaat firmasıyla devam eden müteahhitlik , perakende beyaz eşya ve mobilya bölge bayiliklerinden gelen yılların vermiş olduğu tecrübe , büyük yatırım ve kalifiye işgücü desteğiyle 2019 yılında kuruldu. Her zaman müşteri ve kalite odaklı üretim , satış ve satış sonrası desteği ön plana koyan firmamız kendi bölgesinde üretim kapasitesi ve deneyimli kadrosuyla kısa zamanda sektörünün lideri olmuştur.Son sistem makinelerle donatılmış 8 bin metrekaresi açık 5 bin metrekaresi kapalı alanda bulunan üretim parkurunda A’dan Z’ye her türlü mobilya ve ahşap ürünlerini yüksek kapasitede ve Avrupa standartlarında üretip Türkiye’nin ve Dünya’nın her yerinden müşterilerimizle buluşturuyoruz" dedi.

YARIM ASIRLIK GEÇMİŞ

Kalite ve teknolojiden ödün vermeden her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen, çağdaş yönetim anlayışını benimseyerek mobilya sektöründe bir numara olmayı amaçladıklarını dile getiren Sarı, "Firma olarak mobilya, mutfak ve banyo dolapları üretiyoruz. Proje ve bireysel işler üzeride çalışıyoruz. Mobilya üretiminde 5 yılımızı doldurmak üzereyiz ama aile şirketiyiz ve yarım asırın üzerinde geçmişimiz var" diye konuştu.

DÜNYAYA HİZMET EDİYORUZ

Sürekli değişim anlayışı içerisinde, kaliteden ödün vermeden profesyonel ekibi ile en son teknolojik aletler ve insan kaynaklarını en etkin şekilde kullanarak müşteriye en uygun fiyat ve kaliteyi sunduklarını kaydeden Sarı, "Biz aslında dünyanın her yerine hizmet ediyoruz. Şu an aktif olarak 10'un üzerinde ülkeye ihracatımız var. Türkiye'de de bir çok şehrede işler yaptık. Ordu, Samsun ve Çorum fabrikalarımız var. Yavaş yavaş işbirlikçilerimiz çoğalıyor" ifadelerini kullandı. 

VERİMLİ BİR SÜREÇ 

TÜYAP İnşaat Fuarı ilgili de değerlendirmelerde bulunan Sarı şunları söyledi: "Sektör temsilcileriyle fuarlarda buluşabiliyor ve iş anlaşmaları yapabiliyoruz. Fuarları önemsiyoruz. Ziyaretçilerin de bunu önemsediğini biliyoruz. Verimli bir fuar süreci geçirdik. Biz memnunuz umarım ziyaretçilerimiz de memnundur. Seneye görüşmek üzere." 

Yaren Yalnız
SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.