doğa calven cemre
 
5s dikey arslan bilgi

Sefo’dan Samsunspor’a Bir Jest Daha!

Sefo'dan-Samsunspor'a-Bir-Jest-Daha!11
Daha Fazla Göster

Sefo’dan Samsunspor’a Bir Jest Daha!  Samsunlu ünlü rapçi Seyfullah Sağır (Sefo), Atakum’daki konserinde mor formayı girip, hayranlarıyla ‘Süper Lige Samsunspor’ marşını söyledi. Sefo daha önce de Derdi Ne? klibinde Samsunspor forması giymişti

Samsunlu ünlü rapçi Seyfullah Sağır (Sefo), Atakum Kent Meydanı’ndaki konserde ‘Kadına Şiddete Hayır’ yazılı mor formasını giyerek hayranlarıyla beraber ‘Süper Lige Samsunspor’ marşıyla adeta büyüledi

Sefodan Samsunspora Bir Jest Daha 4 Samsunspor

 

ŞÖLEN YAŞANDI
Atakum Belediyesi’nin Atakum Kent Meydan’ında düzenlediği Sefo konserinde binlerce kişi alanı gündüz saatlerinden itibaren hıncahınç doldurdu. Akşam saatlerinde Sefo, Reynmen ve Berkcan Güven’nin sahneye çıkmasıyla adeta bir şölen yaşandı.

Sefodan Samsunspora Bir Jest Daha 3 Samsunspor

ANI PAYLAŞTI
Samsunlu ünlü rapçi Seyfullah Sağır (Sefo), sosyal medya hesabından Samsunspor’un “Kadına Şiddete Hayır” kampanyası kapsamında çıkardığı mor forma talebinde bulundu. Samsunspor ise bu talebe sesiz kalmayıp, sanatçıya mor forma temin etti. Sefo’da konser öncesi formasını giyerek takipçileri ile bu anı paylaştı.

Sefodan Samsunspora Bir Jest Daha 2 SamsunsporSefodan Samsunspora Bir Jest Daha 1 Samsunspor

DİKKAT ÇEKTİ
Konserin sonlarına doğru ise sanatçı ‘Süper Lige Samsunspor’ marşıyla ve ‘Kadına Şiddete Hayır’ yazılı mor forma ile sahneye çıktı. Sefo, Mor formanın, ‘Kadına Şiddete Hayır’ demek için üretildiğini gençlere anlatarak Samsunspor’un lisanslı ürünlerinin satıldığı Store 55’e geldiğinde özellikle erkeklerin eşine, kızına, annesine, sevgilisine mutlaka hediye etmesini istedi. Sefo, yeni şarkısı Derdi Ne? klibinde Samsunspor’u unutmamıştı.

Esra VURAL

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir