doğa calven cemre
 
5s dikey izosam bilgi

SASKİ İnat Yapıyor Sanki! Samsun’da İş Çıkışı…

SASKİ İnat Yapıyor Sanki! Samsun'da İş Çıkışı...
Daha Fazla Göster

SASKİ İnat Yapıyor Sanki! Samsun’da İş Çıkışı… SASKİ’nin çalışma gerekçesiyle iş çıkışı saatinde kentin en işlek noktalarından biri olan Cumhuriyet Meydanı’nda yolu kapatması, var olan trafik yoğunluğunu ikiye katladı

WhatsApp Image 2021 10 01 at 19.46.20 Ana Manşet

Samsun Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı SASKİ’nin Cumhuriyet Meydanı’nda çalışma yapılcağı gerekçesiyle, tam da iş çıkış saatinde yolu kapatmasının ardından meydana gelen trafik yoğunluğu sürücüleri çileden çıkardı.

WhatsApp Image 2021 10 01 at 18.45.51 Ana Manşet

ZOR ANLAR YAŞANDI
Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürlüğü, İlkadım İlçesi Cumhuriyet Meydanı mevkiindeki Bankalar Caddesi girişini, kanalizasyon temizleme çalışması gerekçesiyle kapattı. Caddenin dün akşam saat 18.00 sıralarında iş çıkışı ve yoğun trafiğin yaşandığı saatlerde kapatılması nedeniyle sürücüler zor anlar yaşadı.

WhatsApp Image 2021 10 01 at 19.46.08 Ana Manşet

VATANDAŞTAN TEPKİ
Cumhuriyet Meydanı’nda yaşanan keşmekeşin içinde kalan sürücüler duruma tepki göstererek, “Bu nasıl iş anlamadık. Bu saatlerde, burada yoğun trafik oluyor. Bunu yetkililer bilmezmiş gibi bir de yolu kapatıyorlar. Yayalar bile yürümekte zorlanıyor. Buna benzer işlerin daha az trafiğin olduğu saatlerde yapılmasını öneriyoruz” ifadelerini kullandı.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. 2 ay önce

    EE tayyip abisinin uşağı çalısmaya hizmet vermeye gelmemiş millette eziyete geldi ceza gibi…

  2. 2 ay önce

    Samsun klasiği, zirve saatler sabah 8 akşam 5’te çöp kamyonlarını, hafriyat kamyonlarını, iş makinelerini, yol süpürme araçlarını vs yol tıkayıcılarını trafiğe salmaya bayılıyor belediyelerin büyüğü küçüğü…