Umumi Tuvalette Klimalı Serinlik

Şanlıurfa'da sıcak havalarda daha çok müşteri çekmek isteyen bir vatandaş, umumi bir tuvalete klima taktırdı.Kentin en çok ziyaret edilen Balıklıgöl platosunda yer alan Hasan Paşa Camisi'nin yanında bulunan kadın ve erkek tuvaletlerine...

Umumi Tuvalette Klimalı Serinlik
Şanlıurfa'da sıcak havalarda daha çok müşteri çekmek isteyen bir vatandaş, umumi bir tuvalete klima taktırdı.
Kentin en çok ziyaret edilen Balıklıgöl platosunda yer alan Hasan Paşa Camisi'nin yanında bulunan kadın ve erkek tuvaletlerine klima takıldı. Hava sıcaklığının 40 derecenin üzerinde olduğu kentte her gün yüzlerce yerli ve yabancı turistlerin uğradığı bölgedeki tuvalet, takılan 4 klima ile serinletiliyor. Tuvaletlerde 1 TL'ye ihtiyacını gideren vatandaşlar, klimayla serinleme imkanı buluyor. Hasan Paşa Cami Koruma Derneği tarafından erkekler tuvaletine takılan 3 klima ile bayanlar tuvaletindeki bir klimayı gören vatandaşlar ise şaşırıyor. İhtiyacını karşıladıktan sonra ellerini yıkayan vatandaşlar, bir süre klima önünde serinleyerek, dışarı çıkıyor.
Vatandaşlar, "Şanlıurfa'da havaların çok sıcak olması nedeniyle yapılacabilecek en güzel uygulama. İçeriye giren ihtiyacını giderdikten sonra klima karşısında serinliyor. İçeriden 2 dakikada çıkacaklarına 10 dakikada çıkıyorlar" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner650

banner826