banner1313

banner1346

banner1345

banner1334

Harran Üniversitesinde nostaljik film festivali başladı

Harran Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi tarafından düzenlenen “Nostaljik Film Festivali” etkinlikleri başladı.Harran Üniversitesi Osmanbey Kampüsü Merkezi dersliklerde müzik dinletisi ile başlayan Nostaljik Film Festivali, sergi ve film...

ŞANLIURFA 11.12.2018, 16:19
Harran Üniversitesinde nostaljik film festivali başladı
banner1343

Harran Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi tarafından düzenlenen “Nostaljik Film Festivali” etkinlikleri başladı.

Harran Üniversitesi Osmanbey Kampüsü Merkezi dersliklerde müzik dinletisi ile başlayan Nostaljik Film Festivali, sergi ve film gösterimi ile devam etti. Etkinliğe katılan Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Recep Çiğdem, fakültenin hatıra defterine temennilerini yazdı. Rektör Prof. Dr. Çiğdem Fakültenin hatıra defterine, “Güzel Sanatlar Fakültesince tertip edilen resim ve film gösterisi programının, gelecek nesillere örnek olmasını, Ufuk açıcı olmasını, öğrencilerimizin duygu ve düşüncelerine katkıda bulunmasını ümit eder, çalışmaya katkı sunanların başarılarının devamını dilerim" ifadelerini yazdı. Prof. Dr. Recep Çiğdem daha sonra salonda bulunan öğretim görevlileri ile beraber hazırlanan pastayı keserek, programın ileri ki aşamalarda öğrenciler açısından örnek teşkil etmesini temenni etti.

Fakülte tarafından programa katılan öğrenci ve davetlilere ikramlar yapıldıktan sonra etkinlikler kapsamında 4 farklı salonda film gösterimi yapıldı.
Yorumlar (0)
Namaz Vakti 18 Eylül 2019
İmsak 04:44
Güneş 06:10
Öğle 12:34
İkindi 16:03
Akşam 18:48
Yatsı 20:09