Eski Vali, İlk Nikahını Kıydı

Valilik görevi nedeniyle daha önce nikah şahidi olan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç ilk nikahını kıydı.Şanlıurfa Eski Valisi Celalettin Güvenç, Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmesinin ardından ilk resmi...

Eski Vali, İlk Nikahını Kıydı
banner1314
Valilik görevi nedeniyle daha önce nikah şahidi olan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç ilk nikahını kıydı.

Şanlıurfa Eski Valisi Celalettin Güvenç, Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmesinin ardından ilk resmi nikah merasimine katılarak, Bayuk ve Dumru çiftinin nikahını kıydı. Nikah merasimlerine daha önce görevi nedeniyle nikah şahidi olarak katılan Güvenç, bu kez ise nikah törenini başlatmak için nikah salonuna girdi. Davetlilerin zılgıtları eşliğinde salona geçen Başkan Güvenç, davetlilere seslenerek, “Ailelerimizi ve gençlerimizi kutluyorum. Bu benim ilk nikâhım, yanlışlık yaparsam alkışlarınızla destek olun” dedi. Daha sonra nikâh törenine geçen Başkan Güvenç, genç çiftin nikahını kıyarak, çifte hayırlı evlatlar yetiştirmeleri temennisinde bulundu.

Nikâh törenine, Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç’ın yanı sıra Büyükşehir Meclis Başkan Vekili Ahmet Kaytan ile Bayuk ve Dumru ailesinin yakınları katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1308