doğa samsun surucu kursu duru
 
5s dikey arslan bilgi

SAMÜ’ye TEKNOFEST’te 2 Ödül

SAMÜ'ye-TEKNOFEST’te-2-Ödül
Daha Fazla Göster

SAMÜ’ye TEKNOFEST’te 2 Ödül  Samsun Üniversitesi Elektrikli Araç Takımı (SAMÜELAR) TEKNOFEST 2021 kapsamında düzenlenen Efficiency Challenge Elektrikli Araç Yarışları’nda 2 ödül kazandı.

TEKNOFEST 2021 kapsamında Kocaeli Körfez Pisti’nde düzenlenen Efficiency Challenge Elektrikli Araç Yarışları’nda ödüller sahiplerini buldu. Yarışmada Samsun Üniversitesi Elektrikli Araç Takımı 2 ödül kazandı.

AW410685 01 Güncel

AW410685 03 Güncel

Kurul Özel Ödülü’ne layık görülen SAMÜELAR takımı, verimlilik dalında da 2.’lik kazandı. Takım ödülünü TÜBİTAK Başkanı Hasan Mandal ve Sanayi ve Teknoloji Bakanı Yardımcısı Fatih Kacır’dan aldı.

AW410685 05 Güncel

Takımı getirdikleri başarı için tebrik eden Samsun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Aydın, “TEKNOFEST 2021 kapsamında düzenlenen Efficiency Challenge Elektrikli Araç Yarışması’nda Kurul Özel Ödülü ve Verimlilik 2.’liği kazanan Samsun Üniversitesi Elektrikli Araç Takımını (SAMÜELAR) ve takım danışmanı değerli hocamız Dr. Öğretim Üyesi Tuncay Soylu’yu en kalbi duygularımla tebrik ediyorum.

AW410685 06 Güncel

Oldukça mütevazi şartlarda ve mütevazi bütçeyle bu başarıyı bizlere yaşatan bu gençlerle ancak gurur duyulur. Hepsinin gözlerinden öpüyorum” dedi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir