banner1571

banner1585

banner1526

banner1499

banner1525

banner1324

banner1581

En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

SAMULAŞ'ın sözde sıkı denetim ve tedbirleri devam ediyor

SAMSUN 29.11.2020, 15:43

Samsun'da SAMULAŞ yetkilileri, koranavirüs vakalarının artmasına rağmen tramvayda oluşan yoğunluğu görmezden gelerek, önlem almamaya devam ediyor

Samsun'da Kovid-19 vakalarının artmasına rağmen SAMULAŞ'a bağlı tramvaylarda adeta balık istifi yapılan yolculuklara bir türlü çare bulunamıyor. Vatandaşlar tarafından bu sabah çekilen görüntüler ise tehlikeyi gözler önüne seriyor.

VATANDAŞLAR GÖRÜNTÜLEDİ

Tramvaylarda yolculuk eden vatandaşların çektiği ve sosyal mesafe kurallarına zorunlu olarak uyulmadığının kanıtı olan fotoğraflarda vatandaşlar maskelerini takarak kendilerini korumaya çalışsa da, vatandaşların mecburi olarak balık istifi yolculuk yapmak zorunda kaldıkları görülüyor. 29 Kasım saat: 10.44'de paylaşılan görüntülerde vatandaş tramvayın oldukça kalabalık olduğunu aktarıyor.

'TİTİZLİKLE ÇALIŞIYORUZ' DEMİŞTİ

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, ekim ayı meclis toplantısında yaptığı konuşmada yerel gazetelerde tramvaylarla ilgili birtakım haberlerin çıktığını belirterek, "Yan açılardan çekim yapılıyor ve tramvaylar kalabalıkmış gibi gösteriliyor. SAMULAŞ, bu konuyla alakalı titizlikle çalışmalarını sürdürüyor'' ifadelerini kullanmıştı.

Yorumlar (0)