doğa area duru
 
5s dikey arslan bilgi

Samsun’un Yeni Milli Eğitim Müdürü Yiğit’ten İlk Açıklama

Samsun'un-Yeni-Milli-Eğitim-Müdürü-Yiğit'ten-İlk-Açıklama
Daha Fazla Göster

Samsun’un Yeni Milli Eğitim Müdürü Yiğit’ten İlk Açıklama  Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Düzce İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, doğup büyüdüğü yerde görev yapacağı için çok mutlu olduğunu söyledi.

Samsun Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen, Ankara merkeze alındı. Esen’in yerine 1 Haziran 2016 tarihinden beri Düzce İl Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapan Murat Yiğit atandı. Memleketinde görev yapacak olmanın mutluluğunu yaşadığını dile getiren Yiğit, haftaya Samsun’da görevinin başında olacağını açıkladı.

HEDEFİM BAŞARIYI YÜKSELTMEK

Samsun’da görev almaktan çok mutlu olduğunu dile getiren Yiğit, “Samsun doğup büyüdüğüm yer. İlk görev yerim de Samsun-Vezirköprü. 15 yıldır müfettiş ve milli eğitim müdürü olarak farklı yerlerde görev yaptım. Samsun bildiğimiz bir yer. Görev yapmak için heyecan duyduğum bir yer. Yeni bir şeyler yapmak, eğitim-öğretim ve diğer alanlarda başarıyı yükseltmek için tüm gücümle mücadele edeceğim. Memleketimde görev yapacağım için çok mutluyum. İnşallah önümüzdeki hafta Samsun’a gelip, görevimize başlayacağım” dedi.

Kovid-19 tedavi sürecini yeni atlatan eski İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen ise Ankara’da merkeze alındığını belirterek, vedalaşmak için sahaya indiğinde açıklama yapacağını ifade etti. Coşkun Esen, 14 Mart 2016 tarihinde Samsun İl Millî Eğitim Müdürü olarak görevlendirilmişti.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir