doğa calven duru
5s akın Mega Halı

Samsun’un O İlçesinde Vaka Sayısı Sıfırlandı! İşte İlçe İlçe Son Durum

samsun-kalabalik-yeni
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun’un O İlçesinde Vaka Sayısı Sıfırlandı! İşte İlçe İlçe Son Durum Samsun Sağlık Müdürlüğü, ilçelerdeki son vaka durumunu açıkladı. Samsun’un Yakakent ilçesinde vaka sayıları sıfırlanırken Salıpazarı ilçesi 1 pozitif vakayla maviye döndü.

Samsun Sağlık Müdürlüğü, ilçelerdeki son vaka durumunu açıkladı.

Haftalık verilere göre, 100 bin kişide en çok Covid-19 vakası görülen ilçe İlkadım oldu. Yakakent’te ise vakaya rastlanmazken Salıpazarı İlçesi 1 pozitif vakayla maviye döndü.

WhatsApp Image 2021 06 23 at 20.05.05 1 Ana Manşet

SAMSUN İÇİN UMUT OLDU

Açıklanan verilerden sonra bir açıklama yapan Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, son yayınlanan veriler Samsun için umut olurken Salıpazarı İlçemizde özlediğimiz tabloyu görmek bizleri mutlu etti.” dedi.
Başkan Akgül, Tüm dünyayı ve insanlığı etkileyen Koronavirüsle mücadelede aşılanmanın da hızlanmasıyla olumlu sonuçlar alınmaya başladı. Uzun süre yüksek riskli bölgede yer alan Salıpazarı ilçemiz görülen 1 pozitif vakayla maviye döndü. Sonuçların olumluya dönmesinde başta sağlık çalışanlarımız olmak üzere, İlçe Emniyet Amirliği, İlçe Jandarma Komutanlığı, Sivil Toplum Örgütleri, Belediye personelimiz, Vefa Sosyal Destek Hattı ve kurallara titizlikle uyan vatandaşlarımızın büyük katkıları olmuştur.

İlçemizdeki olumlu tablonun oluşmasında emeği geçen herkese ve bütün kurumlara yürekten teşekkür ediyorum”

WhatsApp Image 2021 06 23 at 20.05.05 Ana Manşet

WhatsApp Image 2021 06 23 at 20.05.04 Ana Manşet


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir