doğa calven cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Samsun’un Marka İsmi Dünyaya Açıldı

Samsun'un-marka-ismi-dünyaya-açıldı1
Daha Fazla Göster

Samsun’un Marka İsmi Dünyaya Açıldı Samsun’un markası Simla Akyol, çeşitli ülkelerde yapılan yarışmalarda jüri üyeliği yaparak, adını dünyaya duyuruyor

Kaş ve kirpik üzerine İtalya patentli büyük bir akademinin Türkiye eğitmenliğini ve Amerika’da büyük bir markanın PMU masterliğini yapan, güzellik sektöründe Samsun’un marka ismi olan Simla Akyol, Makedonya’da düzenlenen uluslararası kaş ve kirpik yarışmasına jüri olarak katıldı.

24 simla 1 Foto Galeri24 simla 4 Foto Galeri

JÜRİ ÜYELİĞİNE DEVAM EDECEK
Samsun’un marka ismi Simla Akyol, estetik ve güzellik sektöründe edindiği tecrübe sayesinde çeşitli ülkelerde düzenlenen kaş ve kirpik yarışmalarına jüri olarak davet ediliyor. Son olarak Makedonya’da düzenlenen bir yarışmanın jüri üyeliğini yapan Akyol, önümüzdeki günlerde Meksika ve Kaliforniya’da yapılacak etkinliklerde yine jüri üyesi olarak yer alacak.

24 simla 3 Foto Galeri

HAKLI GURURUNU YAŞIYORUM
Hem jüri üyeliği yapan hem de deneyimlerini katılımcılarla paylaşan Akyol, uluslararası yarışmalarda yer almanın haklı gururunu yaşadığını belirterek, “Kendimi sürekli geliştirip, sektöre yenilikçi çözümler getirmem; başarıya ulaşmamı sağlayan en önemli etkenler oldu. Uluslarası yarışmalarda bir jüri üyesi olarak hem ülkemi hem de şehrimi temsil etmekten gurur duyuyorum” dedi.

24 simla 2 Foto Galeri

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir