doğa yataks cemre
       
5s dikey arslan Mega Halı

Samsun’un Gururu Oldu

Samsun'un Gururu Oldu
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun’un Gururu Oldu Sporun En İyileri’ne Samsunlu milli atlet aday gösterildi. Paralimpik Branşlar Milli Takımlar Sorumlusu Aytunç Göz, “Samsunlu milli atletimiz Esra Bayrak Milliyet 67. Gilette Sporun En İyileri” ödülüne aday gösterildi. Samsunluların desteğini bekliyoruz” dedi.

 

GURURUMUZ ESRA
Samsun’un efsane güreşçisi Mustafa Dağıstanlıdan 61 yıl sonra Olimpiyat Oyunlarına (Tokyo 2020 Olimpiyat ve Paralimpik) katılmaya hak kazanan Dünya Şampiyonu Çarşambalı Esra Bayrak Samsunumuzun Gururu oldu. Türkiye’nin en prestijli spor ödülleri Organisazyonu olan “Milliyet 67. Gilette Sporun En İyileri” ödülüne Dünya Şampiyonu Samsunlu Esra Bayrak aday gösterildi. Oylama 30 Mayıs Pazar gününe kadar sürecek.

esra 2 Spor

DESTEK BEKLİYORUZ
Paralimpik Branşlar Milli Takımlar Sorumlusu Aytunç Göz, “Milli sporcumuz Esra Bayrak Samsunumuzda ilk defa bir kadın sporcu olimpiyat ve paralimpik oyunlara katılmaya hak kazanmıştı. Esra’nın bu başarısı herkes tarafından tebrik edildi. Bu benim ve sporcum Esra adına çok gurur verici. Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürümüz İsmail Hakkı Kasapoğlu’da Esra’ya ve diğer kızlara desteğini hiç bir zaman esirgemedi. Esra Türkiye’nin en prestijli spor ödülleri Organisazyonu olan “Milliyet 67. Gilette Sporun En İyileri” ödülüne aday gösterildi ve konu ile ilgili Samsunluların desteğini bekliyoruz” diye konuştu.

Aytunc Goz esra Spor

esra 3 Spor

Esra VURAL ÖZEL HABER


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir