doğa sürücü kursu cemre
 
5s dikey akın bilgi

Samsun’un Gururlarından Kasapoğlu’na Ziyaret!

kasapogluna-ziyaret-3009
Daha Fazla Göster

Samsun’un Gururlarından Kasapoğlu’na Ziyaret! Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, başarılı eskrim sporcularını makamında kabul etti

MADALYALARA AMBARGO

Türkiye Eskrim Federasyonu’nu tarafından 28 Haziran – 1 Temmuz tarihleri arasında Ankara’da düzenlenen U12-U14 Epe Flöre Kılıç Açık Eskrim Turnuvası’nda Samsunlu sporcular Berra Canbolat altın, Merve Bolat bronz madalya, 25-26 Eylül tarihleri arasında Osmaniye’de düzenlenen U10-U12-U14 Eskrim Epe Açık Turnuvasında, Karin Durmuş ve Atlas Deniz Sevinç bronz madalya alarak büyük başarıya imza attılar.

WhatsApp Image 2021 09 30 at 15.07.39 1 Samsunspor

BİZLERİ GURURLANDIRIYORSUNUZ

Sporcularla sohbet eden İl Müdürü Kasapoğlu, ‘Eskrim branşında şehir olarak güzel bir alt yapıya sahibiz. Sizlerde bu başarıları elde ederek bizleri gururlandırıyorsunuz. Bu genç yaşınızda azimle çalışmanızın meyvelerini topluyorsunuz. Antrenmanlarınızı aksatmadan azimle çalışın bu ülkenin siz gibi değerli sporculara ihtiyacı var. Sizlerin her zaman yanınızdayız. Buradan ailenize ve antrenörünüze emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum’ dedi.

WhatsApp Image 2021 09 30 at 15.07.39 Samsunspor

YOĞUN TEMPO

Eskrim İl Temsilcisi Sami Burak Şenol, ‘Atakum Sporcu Fabrikasında sporcularımız ile yoğun antrenman temposunda çalışıyoruz. Sporcularım çok çalıştı ve emeklerinin karşılığını aldı. Şuan da 30-31 tarihleri arasında Trabzon’da yapılacak olan U10 U12 U14 Açık Epe Eskrim Turnuvasına hazırlanıyoruz. Yoğun katılım bekleniyor. İnşallah oradan da altın madalyalar ile döneceğimize inanıyorum. Sporcularımı kutluyorum. Bizlerden desteklerini esirgemeyen Gençlik ve Spor İl Müdürümüz İsmail Hakkı Kasapoğlu ve Spor Şube Müdürü Murat Altun’a çok teşekkür ediyorum’ dedi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir