doğa samsun surucu kursu cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Samsun’un En Prestijli Jant ve Lastik Merkezi: ARSLAN JANT LASTİK

Daha Fazla Göster

Samsun’un En Prestijli Jant ve Lastik Merkezi: ARSLAN JANT LASTİK Samsun’da jant ve lastik denilince akla gelen ilk isim olan Arslan Jant Lastik, modern çağın bütün yenilik ve alt yapı tekniklerini harmanlayarak kusursuz bir hizmet ağı ile çalışıyor

10 arslan jant lastik haber ilan 8 scaled Foto Galeri

Samsun’da sıfır ayarında ve ikinci el jant satışlarıyla güvenli ve konforlu yolculuk için profesyonel çözümler sunan Arslan Jant Lastik, tüm hizmetlerinde, hızı ve kaliteyi ön planda tutuyor.

10 arslan jant lastik haber ilan 5 scaled Foto Galeri

ÖZGÜN SEÇİMLER VE MÜKEMMEL KALİTE

Canik İlçesi’nde bulunan Gülsan Sanayi Sitesi’nde müşterilerine hizmet veren Arslan Jant Lastik, sıfır ve ikinci el jant ve lastikleri, müşterilerinin beklentisi doğrultusunda özgün seçimlerle sunuyor. İkinci el jantları, yenisi ile değiştirmek isteyen müşterilerine ekonomik ayrıcalık tanıyan Arslan Jant Lastik, her bütçeye uygun bin bir çeşit geniş ürün yelpazesi ile çözüm odaklı ve gelişen teknolojiye uygun biçimde servis kalitesinden de taviz vermiyor.

10 arslan jant lastik haber ilan 1 scaled Foto Galeri

SEKTÖRDE DEV DURUMDA

Hizmetlerin kazanılan tecrübe ve oluşturulan güvenle sürdürüleceğini belirten Arslan Jant Lastik Satış Müdürü Fatih Balcı, “Yaklaşık 5-6 yıldır jant ve lastikte sektöründe dev bir durumdayız. Tekerlekle alakalı her şeyi tedarik edebiliyor, marka, fiyat ve bütçe olarak da en uygun hizmeti veriyoruz. Müşterinin eski ve yıpranmış jantlarını yenileyip tekrar kendisine verebiliyoruz. Sadece sıfır ürünler satmıyoruz, ikinci el parçalarla ilgili onarım ve bakım çalışmalarımız oluyor” dedi.

10 arslan jant lastik haber ilan 2 Foto Galeri

LASTİK OTELİ HİZMETİ

Vatandaşlara güvenli bir ortamda lastik oteli hizmeti de verdiklerini kaydeden Balcı, “Lastiklerinizi kullanmadığınız mevsim geçişlerinde doğru şekilde muhafaza etmeniz büyük önem taşıyor. Depolama alanımız 3 katlı ve 2 bin araçlık kapasitesi var. Farklı farklı birimler içerisinde sıfır ürünlerde ve lastik için de ayrı depolama yerlerimiz var. Ayrıca büyük bir depomuz da var. Müşteri dilerse burada görmediği ürünü depodan görmek için oraya gidebiliyor. Müşterilerimiz ücreti karşılığında iyi bir hizmet almış oluyorlar” diye konuştu.

10 arslan jant lastik haber ilan 9 scaled Foto Galeri

8 ARACI AYNI ANDA DEĞİŞTİREBİLİYORUZ

Güvenle bütün müşterilerine hizmet etmeye devam edeceklerini en kaliteli hizmeti hızlı bir şekilde sunmayı amaçladıklarını dile getiren Balcı, şunları söyledi: ” 8 aracı aynı anda değiştirebilecek ekibimiz de ekipmanımız da var. Son model teknolojiye sahip ekipmanlarla sökme ve takma yapıyoruz. Bizim hedefimiz öncelikle insana ve ürüne yatırım. Samsun gibi güzel bir şehir de her lastiğin ve her ürünün bizde bulunmasını istiyoruz. Araç çekim ile araç kurtarma gibi çalışmalarımız da var. Zaten eskiden beri egzoz işi yaptığımız için egzozla alakalı her şeyi yapıyoruz. Yani müşterilerimizin istediği ürün ve çalışma bizde mevcut. Herkesi lastik değiştirmeye bekleriz.”

10 arslan jant lastik haber ilan 2 scaled Foto Galeri

10 arslan jant lastik haber ilan 6 scaled Foto Galeri

10 arslan jant lastik haber ilan 7 scaled Foto Galeri

10 arslan jant lastik haber ilan 4 Foto Galeri

10 arslan jant lastik haber ilan 3 Foto Galeri

10 arslan jant lastik haber ilan 9 scaled Foto Galeri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir