Samsun’un çok riskli o ilçesinde sıkı takip

terme-vaka-sayilari
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun’un çok riskli o ilçesinde sıkı takip Samsun’un çok riskli ilçesi Terme’de jandarma ekipleri3 günlük sokağa çıkma kısıtlamasında korona virüse karşı önlem denetimlerini aralıksız sürdürüyor.

 

Uzun süredir diğer illere kıyasla 100 binde görülen vaka sayısının yüksek olduğu Samsun’da korona virüs vaka sayılarında gerileme görüldü. Samsun genelinde vaka sayılarında düşüş yaşanırken Terme ilçesinde ise vaka sayılarının arttığı tespit edildi.

AW303529 01 Ana Manşet

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı da kapsayarak 3 gün süren sokağa çıkma kısıtlamasında Terme İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler, korona virüs tedbirlerinin uygunluğunu denetliyor. Korona virüs testi pozitif çıkan ya da temaslı olduğu gerekçesiyle karantinada olması gereken kişileri de ikametinde kontrol eden jandarma ekipleri, vatandaşlara maske, mesafe ve hijyen uyarılarında bulunuyor.

AW303529 03 Ana Manşet
100 BİNDE VAKA SAYISININ DÜŞÜŞE GEÇTİĞİ SAMSUN’DA VAKA YÜKSELİŞİ YAŞANAN TERME İLÇESİNDE JANDARMADAN SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASINDA SIKI DENETİM. (İSMAİL CAN ÇAM/SAMSUN-İHA)
Samsun’da jandarma ekipleri 3 günlük sokağa çıkma kısıtlamasında korona virüse karşı önlem denetimlerini aralıksız sürdürüyor.

Sorumluluk bölgelerinde yol kontrol çalışmalarında bulunan jandarma ekipleri, HES kodu sorgulaması ve vatandaşların sokağa çıkma muafiyet belgelerini kontrol ediyor.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir