doğa calven cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Samsunspor’un Yol Haritası O Raporla Belirlenecek!

samsunsporun-yol-haritasi-o-raporla-belirlenecek-1211
Daha Fazla Göster

Samsunspor’un Yol Haritası O Raporla Belirlenecek! Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Fuat Çapa, kampta tüm futbolcuları görüp analizlerini yaptıktan sonra yönetimin hedefine göre bir rapor sunacağını belirtti

7’DE 7 GALİBİYET İSTİYOR

Kırmızı – Beyazlılar milli maç arasında Antalya’da kampa girdi. Sıkı bir şekilde hazırlıklarını sürdüren Samsunspor, devre arasına kadar kalan 7 maçta da galip gelmek istiyor. Sosyal medyada gidecek futbolcular ile ilgili iddiaların çıkması üzerine Teknik Direktör Çapa, “Devre arası gidecek yada kalacak yada gelecek oyuncular ile ilgili şu anda bir şey söylemek çok doğru değil. Çünkü biz oyuncuları tam anlamıyla görmedik. Bu yüzden yönetime bir rapor verme şansımız yok” diye konuştu.

YÖNETİMİN HEDEFİ ÖNEMLİ

Çapa, “Şuana kadar oynamış olduğumuz karşılaşma ve bu karşılaşma içerisindeki görmüş olduğumuz oyuncuların bireysel anlamda performansı ile ilgili raporumuz var. Ama oynamayan oyuncu ile ilgili bir rapor yapmamız çok zor. Tahmin ediyorum devre arasına yakın herkesi gördükten sonra bulmuş olduğumuz konuma ve özellikle yönetimin isteğine göre bir karar verilir. Çünkü yönetimin isteyeceği bir hedef doğrultusunda rapor vereceğiz” dedi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir