doğa yataks cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Samsunspor’un Yeni Teknik Direktörü Fuat Çapa, ‘Kendi Adımıza Olumlu Şeyler Gördüm’

Samsunspor'un-Yeni-Teknik-Direktörü-Fuat-Çapa,-'Kendi-Adımıza-Olumlu-Şeyler-Gördüm'
Daha Fazla Göster

Samsunspor’un Yeni Teknik Direktörü Fuat Çapa, ‘Kendi Adımıza Olumlu Şeyler Gördüm’Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor maçında sonuç hariç sahada kendi adlarına olumlu şeyler gördüğünü giderek daha da iyi olacaklarını söyledi

fuat capa depophotos 1678763 2 Ana Manşet

TFF 1. Lig’in 10. haftasında sahasında karşılaştığı B. B. Erzurumspor ile 0-0 berabere kalan Samsunspor’da takımıyla ilk maçına çıkan Fuat Çapa, karşılaşmayı değerlendirdi.

İlk maçtan galip ayrılmayı istediğini ifade eden Fuat Çapa, “Daha önceden takım savunmasında bloklar arası mesafeler çok fazlaydı. Oyun disiplini anlamında bugün gayet iyiydik. Oyuna tedirgin başlamış olsak da her geçen dakika sahada doğru pozisyon alan bir Samsunspor vardı. Rakibimize 90 dakika boyunca neredeyse hiç pozisyon vermedik. Geçiş oyunlarını daha iyi değerlendirmemiz gerekiyor. O anlarda doğru tercihleri yapamadığımız için sahadan istediğimiz sonuçla ayrılamadık. Bugün sonuç hariç sahada kendi adımıza olumlu şeyler gördüm. Her geçen hafta daha iyi bir takım haline geleceğiz. Milli maç arası öncesi Bandırmaspor ve Manisa FK maçlarından iyi bir sonuç alabilirsek, o aradan sonra da daha iyi olacağımıza inanıyorum. Bu maçlardan galip ayrılırsak ligin geri kalan kısmında takım olarak da daha güzel sonuçlar alacağımızı düşünüyorum” dedi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir