SAMSUNSPOR'DA YOĞUN TEMPO 

Kırmızı - Beyazlılar, yeni sezon hazırlıkları kapsamında yapılan 1. etap Kayseri kampına, Teknik Direktör Thomas Reis yönetiminde yaptığı antrenmanlarla yoğun bir şekilde devam ediyor. Samsunspor bugün, Megasaray Mount Erciyes Hotel sahasında gerçekleşen antrenman, ısınma, 5v2, rondo ve dar alan oyunlar ile tamamlandı. Takımın hedefi kamp sezonunu en iyi şekilde geçirip, lige iyi başlamak.  

KALABALIK KADRO 

Kamp kadrosunda ise, Okan Kocuk, Benito Raman, Talha Tosun, Muja, Bola, Kingsley, Enes Albak, Muhammed Ali Özbaskıcı, Ntcham, Dimata, Bennasser, Tait, Drongelen, Soner Gönül, Marius, Zeki Yavru, Ahmet Sagat, Guel, Nanu, Halil Yeral, Celil Yüksel, Ercan Kara, Yunus Emre Çift, Emre Kılınç, Bedirhan Çetin, Soner Aydoğdu, Kerem Fidan, Eren Büyükkaya, Alper Efe Pazar, Efe Berat Törüz, Satka ve Laura kampta yer aldı. 

Samsunsporlu Polat Yaldır Keçiörengücü yolunda! Samsunsporlu Polat Yaldır Keçiörengücü yolunda!

O İSİMLER YOK 

Samsun'da takımla çalışmalarını gerçekleştiren, Muammer Yıldırım, Ali Ülgen, Şener Kaya, Enes Tayfun, Berk Taşkın, Elano Yegen, Yusuf Ensar Poyrazlı, Polat Yaldır, Sarp Ekinci, Ali Kılıç, Elhadj Bah ise yer almadı. Ayrıca, Yılport Samsunspor'un genç yeteneği Haluk Mustafa Tan milli takımda olduğu için yer almazken, yeni baba olan Carlo Holse ise önümüzdeki günlerde Kayseri kampına katılması bekleniyor.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Muhabir: NEJLA KAYA