Yılport Samsunspor'un kaptanı Yasin Öztekin, Bandırmaspor maçına konsantre olduklarını belirterek, "Taraftarımız bize sahip çıktıkça bizde sahada istedikleri performansı gösterip, en iyi şekilde maçı bitirmek istiyoruz" dedi.

yasin (4).JPG

'KONSANTRE OLDUK'

Samsun Medya Grubu Spor Müdürü Esra Vural'a özel açıklamalarda bulunan Yasin Öztekin, Bandırmaspor maçının çok önemli olduğunu ve taraftarın ailesine sahip çıkar gibi kendilerine de sahip çıkmasını istedi. Öztekin, "Son 9 haftaya giriyoruz. Bu hafta oynayacağımız Bandırmaspor maçı sezonun en önemli maçlarından birisi. Bu haftada taraftarımızla birlikte inşallah güzel galibiyet alacağız.Taraftarımız ailelerine nasıl sahip çıkıyorlars, bize de her ne olursa olsun 90 dakika boyunca sahip çıksınlar. O zaman biz de sahada istedikleri performansı gösterip, en iyi şekilde maçı bitirmek istiyoruz" diye konuştu.

yasin (5).JPG

'HER ŞEY YOLUNDA'

Performans olarak çok iyi durumda olduğunu ve bunu da Bandırmaspor maçında sahaya yansıtmak istediğini belirten Öztekin şunları söyledi: Sezon boyunca inişli çıkışlı zamanlar oluyor. Bu her takımda olabiliyor. Bizim de kırılma noktalarımız ve iyi gitmediğimiz zamanlar oldu. Şuan gayet olumlu bir hava var. Erzurumspor maçını da kazandık. Herkes Bandırmaspor maçına konsantre ve bu camianın ne istediğinin farkında. Kaptan olarak, sahada Samsunsporumuzu, şehrimizi ve armamızı en iyi şekilde temsil etmek istiyorum. Çok iyi durumdayım bunu da yarın takıma katkı sağlayarak, göstermek istiyorum"

Esra VURAL- Umut Can EREN

Tuzlaspor - Samsunspor Maçının Kadrosu Açıklandı! Tuzlaspor - Samsunspor Maçının Kadrosu Açıklandı!

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.