BÜYÜK BEĞENİ ALDI

Kırmızı Beyazlılar'ın genç yeteneği Haluk Mustafa Tan, hem sergilediği performans ile hem de yabancı dili ile dikkat çekiyor. Futbolcu daha önce, Kanal S mikrofonları aracılığıyla, yeni transfer Muja'nın çevirmenliğini üstlenmişti. Video sosyal medyada büyük beğeni alırken, Tan ise takdir edilmişti. Futbolcu yaşanan olayın ardından Samsun Medya Grubu'na özel açıklamalarda bulundu. 

'ÖĞRENMEYE DEVAM EDİYORUM'

Haluk Mustafa Tan Çaykur Rizespor galibiyeti sonrası, Kanal S mikrofonlarına yaptığı açıklamada, "Galibiyet bizim için çok önemliydi. Önümüzde Başkaşehir FK maçı var ona da odaklanacağız. Her gencin olduğu gibi benimde hayallerim var. Çalışmaya ve öğrenmeye her geçen gün daha çok devam ediyorum. Süre aldıkça oynadıkça, inşallah daha da çok gelişeceğim. Önceliğim Samsunspor'a olan borcumu kalıcı ödeyip, daha sonra ise Avrupa'da Samsunumuzu ve ülkemizi temsil etmek." dedi.

Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım'dan açıklamalar: "1 puana razı olduk" Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım'dan açıklamalar: "1 puana razı olduk"

ÇOK GÜZEL 

Yılport Samsunspor tercümanı İlker Yasin Yücetaş ise, Haluk Mustafa'nın yabancı dile çok hakim olduğunu belirterek, "Haluk Mustafa'yı tebrik etmek istiyorum. Gençlerimizin dil biliyor olması çok güzel ve beni çok mutlu etti. Mustafa'nın zaten ilk röportajını izlemiştim. Şimdi ikinci röportajı" ifadelerini kullandı. 

GÜRKAN SARIKAYA 

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.