MOBİD üyesi MG Lojistik'in katkılarıyla gerçekleşen futbol turnuvasında Samsunspor'un efsaneleri, iş insanlarını 5-1 mağlup etti. Karşılaşama sonunda ise efsaneler ile iş insanları fotoğraf çektirerek anı ölümsüzleştirdi. 

KAPTANLAR BAYRAK HEDİYE ETTİ 

MOBİD üyesi MG Lojistik'in katkılarıyla Tanju Çolak, Hasan Şengün (Dobi Hasan), Yücel Çolak, Murat Şimşek, Ahmet Erten gibi Samsunspor'un efsaneleri ile iş insanları futbol turnuvasında bir araya geldi. Samsun Büyükşehir Belediyesi Halı Sahası'nda gerçekleşen karşılaşmanın başında efsanelerin takım kaptanı Tanju Çolak ile MOBİD üyelerinin kaptanı Emre Eker birbirlerine takımlarının bayraklarını hediye etti.  

Samsunspor'da o isimden dikkat çeken performans! Samsunspor'da o isimden dikkat çeken performans!

MG LOJİSTİK'E TEŞEKKÜR 

Karşılaşmanın ilk yarısında efsaneler, rakip kaleye 3 gol attı. Yarıda başka gol olmayınca efsaneler devre arasına 3-0 önde girdi. İkinci yarıda ise iş insanları Emre Eker'in golü ile skoru 3-1'e getirdi. Ardından efsaneler iki gol daha atarak rakibini 5-1 mağlup etti. Karşılaşma sonrası efsaneler ve iş insanları birlikte fotoğraf çektirerek, güzel bir anıya imza attı. İş insanları efsaneler ile futbol oynamanın gurur verici olduğunu belirterek, organizasyonu düzenleyen MOBİD üyesi MG Lojistik'e teşekkür ettiler.

Esra VURAL

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.