doğa samsun sürücü kursu cemre
 
5s dikey akın bilgi

Samsunspor’un Efsane İsminin Adı Yaşatılacak

Samsunspor'un-Efsane-İsmini-Adı-Yaşatılacak
Daha Fazla Göster

Samsunspor’un Efsane İsminin Adı Yaşatılacak  İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, yapılacak olan tesisle Samsunspor’un efsanesi Emir Kar’ın adını ölümsüzleştirmek istediklerini söyledi.

Samsunspor’un efsanesi geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Emin Kar’ın isminin İlkadım’da yaşatılması ile ilgili İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, “Rahmetli Emin Kar’ın adını yapılacak tesisle ölümsüzleştireceğiz” dedi.

Samsunsporun Efsane Isminin Adi Yasatilacak 1 Ana Manşet

CEMALLETTİN KOLA ÖNERİ SUNDU
İlkadım Belediyesi Meclisi Kasım Ayı Toplantısı Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ın başkanlığında gerçekleşti. Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleşen gündem maddelerinin görüşülüp oy birliği ile karara bağlandığı toplantıda, MHP Belediye Meclis Üyesi Cemalettin Kola, geçtiğimiz günlerde vefat eden Samsunspor’un efsane başkanı ve futbolcularından olan Emin Kar’ın adının yaşatılması için bir öneri sunarak, “Samsunspor ile özleşen Futbolcu Emin Kar’ın adını yaşatmak adına belediye meclisinin ortak kararı ile bir parka verilmesini istiyoruz “dedi.

Samsunsporun Efsane Isminin Adi Yasatilacak 2 Ana Manşet

“EMİN KAR’IN ADINI YAŞATALIM”
Kola’nın önerisinin ardından söz alan Belediye Başkanı Demirtaş, “Samsunspor için emek vermiş ömrünü verdiği Samsunspor’a ve Samsun için aile kabristanlığında defnedilen Emin Kar isminin daha büyük bir spor tesisine verilmesidir gönlümüzden geçen. Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Demir ile bu konuyu bizzat konuşup rahmetli Emin Kar’ın adını ölümsüzleştireceğiz” diye konuştu.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir