doğa yataks cemre
 
5s dikey arslan bilgi

Samsunspor’un Efsane İsmi Kalp Krizi Geçirdi

samsunsporun-efsane-ismi-kalp-krizi-gecirdi-1410
Daha Fazla Göster

Samsunspor’un Efsane İsmi Kalp Krizi Geçirdi Samsunspor’un unutulmaz futbolcularından ve eski kulüp başkanı Emin Kar kalp krizi geçirdi

60 yaşındaki Samsunspor’un efsane futbolcusu, eski kulüp başkanı Emir Kar’ın geçirdiği kalp krizi sonucu Gazi Devlet Hastanesine kaldırıldığı, burada yapılan ilk müdahale ile hayata döndürülen Kar’ın, operasyon için özel bir hastaneye sevk edildiği öğrenildi.

Emin Kar’ın sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu gelen bilgiler arasında.

samsunspor baskani emin kar hedefimiz kupada 5129491 o Samsunspor

EMİN KAR KİMDİR?

Malatyaspor ile deplasmanda oynayacakları 1. Futbol Ligi maçına giderken 20 Ocak 1989’da bulundukları otobüsün kaza yapması sonucu antrenör, 3 futbolcu ve şoförün hayatını kaybetmiş, Samsunspor kafilesinde futbolcu olarak yer alan ve kazada felç olan eski kulüp başkanı Emin Kar, tekerlekli sandalyeye mahkum olmuştu. Top kapma ve karambolden top çıkarma becerisi nedeniyle Kırkayak olarak anılan Kar, Samsunspor taraftarlarınca seçilen Samsunspor tarihinin en iyi on birinde yer almıştır.

SAMSUNSPOR’DAN GEÇMİŞ OLSUN MESAJI

Yılport Samsunspor sosyal medya hesabından, Emin Kar için geçmiş olsun mesajı yayımlayarak, “Kulübümüzün eski başkanlarından Emin Kar’ın geçirmiş olduğu kalp krizi nedeniyle hastaneye kaldırıldığını büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Emin Kar’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bir an önce sağlığına kavuşmasını temeli ediyoruz” ifadelerine yer verdi.

HABERİ ÜZÜLEREK ALDIM

Samsunspor eski başkanlarından Emin Kar’ın kalp krizi geçirdiği haberini üzülerek aldım. Umuyorum Emin Başkan bir an önce eski sağlığına kavuşur. Geçmiş olsun.

ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım’da sosyal medya hesabından Emin Kar’a geçmiş olsun diyerek, “Emin Başkana büyük geçmiş olsun diyorum. Acil şifalar diliyorum. En kısa zamanda eski sağlığına kavuşursunuz İnşallah” mesajını paylaştı

BAŞKANLARDAN MESAJ

Samsunspor’un unutulmaz futbolcularından ve eski kulüp başkanı Emin Kar kalp krizi geçirdi. Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı ve Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar Kar’a sosyal medya hesaplarından geçmiş olsun mesajı paylaştı.

Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, Samsunspor’umuzun efsane kaptanı Emin Kar’ın kalp krizi geçirdiğini üzüntü içerisinde öğrendim. Kendisine acil şifalar diliyor, Samsunspor ve Samsun’unumuza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum”, Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Samsunspor’umuzun eski başkanlarından ve kıymetli oyuncularından Emin Kar’ın kalp krizi nedeniyle hastaneye kaldırıldığını derin bir üzüntüyle öğrendim. Kar’a geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Rabbim acil şifalar versin”, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar ise, “Samsunspor’umuzun eski başkanlarından ve efsane kaptanı Emin Kar’ın kalp krizi geçirdiğini derin bir üzüntüyle öğrendim. Samsunspor ve Samsun’umuza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Rabbim acil şifalar versin.” mesajını paylaştı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir