doğa calven duru
 
5s dikey arslan bilgi

Samsunsporlu Taraftardan Demir’e Tepki

Taraftardan-Demir'e-Tepki
Daha Fazla Göster

Samsunsporlu Taraftardan Demir’e Tepki  Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Demir’in maç günü tramvayın ücretsiz olacağını açıklaması üzerine taraftar, “Tramvaya paramızla bineriz, sen en büyük değerimiz olan tesislerimize dokunma” diyerek tepki gösterdi

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in, Samsunspor – Keçiörengücü maçına gidecek taraftara tramvayların ücretsiz olacağını açıklaması üzerine, 12. adam Demir’i samimi bulmadığını belirterek, “Tramvaya paramızla bineriz, sen en büyük değerimiz olan tesislerimize dokunma” dedi.

tramvay 2 Foto Galeri tramvay 3 Foto Galeri

 

TEİSİLERE DOKUNMA
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in Batıpark’taki altyapı tesisleri ile ilgili açıklamasına tepkiler sürüyor. Başkan Mustafa Demir yarın akşam saat 20.00’de oynanacak Samsunspor – Keçiörengücü maçına gidecek taraftara tramvayların ücretsiz olacağını sosyal medya hesabından duyurması üzerine 12. adam, Demir’e Batıpark Tesisleri’ne karşı duruşunu hatırlatarak tramvayların ücretsiz olmasını samimi bulmadıklarını belirterek, “Biz tramvaya paramızla bineriz, sen en büyük değerimiz olan tesislerimize dokunma” diyerek tepkilerini gösterdi.

 

tramvay 1 Foto Galeri

tramvay 5 Foto Galeri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Başkan sandıkta görüşürüz.