Yılport Samsunspor'un forvet oyuncusu Ahmet Sagat ile orta saha futbolcusu Celil Yüksel, lig için kendilerini hazır hissettiklerini ve lig için sabırsızlandıklarını söyledi. 

"ÖNCELİĞİMİZ SÜPER LİG"

Kırmızı Beyazlıların yeni transferlerinden geçen sezon ligin gol kralı Ahmet Sagat ile Celil Yüksel açıklamalarda bulundu. Sagat, Samsunspor'un başarısı için çalıştıklarını belirterek, “Takım olarak bütünleştik. Bunu sahaya yansıtmak istiyoruz. Taraftarımızla bütünleşerek güzel günler bizi bekliyor. Hedefim şampiyonluk yaşamak. Tabi ki gol kralı olmak isterim ama önceliğimiz Süper Lig’e yükselmek. Rekabet bir takımda çok önemli. Ben goller atarım, diğer arkadaşlarım atar. Hepimiz Samsunspor’un başarısı için çalışıyoruz. Kendimi hazır hissediyorum” dedi. 

Murat Sancak Samsunspor'a başarı diledi Murat Sancak Samsunspor'a başarı diledi

"REKABET FAZLASIYLA VAR"

Orta saha oyuncusu Yüksel ise, taraftardan destek beklediklerine değinerek şunları söyledi: "Lige olabildiğince hazır olmaya çalıştık. İnşallah bunu da ilk maçta göstereceğiz. Bizde ligin başlaması için sabırsızlanıyoruz. Aidiyet duygusu yüksek biriyim. Ama bu memleket olunca daha farklı oluyor. Samsunspor'da olduğum için çok mutluyum. Rekabet fazlasıyla var. Çok kaliteli oyuncular var. Buda bizim performansımızı daha yükseğe çekecek. Taraftarımızdan isteğim bize destek vermeleri. Çünkü şu an da bu çok önemli. Kendimi hazır hissediyorum"

Esra VURAL

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.