Kırmızı Beyazlıların genç oyuncularından Ali Ülgen, en büyük hedefinin Samsunspor ile şampiyonluk yaşamak olduğunu söyledi. 

ESKİ ALİ'Yİ İZLEYECEKLER 

Yeni sezon hazırlıklarını Kayseri’de sürdüren Yılport Samsunspor'un oyuncusu Ali Ülgen, en büyük hedefinin Samsunspor’da şampiyonluk yaşamak olduğunu belirtti. Kayseri kampının iyi geçtiğini ifade eden Ülgen, “Burada aile ortamı oluşturduğumuzu düşünüyorum. Geçen sezon yoğun geçti. Sezon sonu iznimde 1 hafta ailemle vakit geçirdim. Sonrasında da her gün çift antrenmanla kampa hazır gelmeye çalıştım. Burada da antrenmanlarıma devam ediyorum. Benim adıma geçen sezonun ilk haftaları iyi geçmişti. Taraftarın da beklediği Ali oydu. İnşallah geçen senenin ilk haftalarında olduğu gibi bunu bütün sezona yayarak eski Ali'yi herkese izleteceğim” dedi. 

"HEDEFE KİTLENDİK"

Taraftarlarla beraber şampiyon olacaklarına inandığını ifade eden Ali Ülgen şunları söyledi: “Hedeflerim ağabeylerim gibi şampiyonluk yaşamak. İnşallah bu hedefimizi de gerçekleştiririz. Her şey çok güzel gidiyor.  En büyük hedefim inşallah Samsunspor’da şampiyonluk yaşamak. Taraftarımızı bizim izin çok önemli bir destek. Bu sene şampiyon olursak onlarla birlikte olacağız. Bunu beraber yapacağız. Her zaman destekliyorlar ama bu sene ekstra desteklemelerini istiyorum. Çünkü bütün futbolcular, yöneticiler, teknik heyet olarak bir hedefe kitlenmiş durumdayız. Onlarla beraber inşallah şampiyon olacağız”

Atakum Belediyespor'da Orhan Anıl dönemi  Atakum Belediyespor'da Orhan Anıl dönemi 

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.