doğa yataks duru
 
5s dikey akın bilgi

Samsunspor’daTeknik Adam Altıparmak Açıkladı: “Hazırız, Hedef 3 Puan”

Samsunspor'daTeknik-Adam-Altıparmak-AçıkladI-HAZIRIZ
Daha Fazla Göster

Samsunspor’daTeknik Adam Altıparmak Açıkladı: “Hazırız, Hedef 3 Puan” Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak, Bursa deplasmanına hazır olduklarını ve iyi futbol oynayıp 3 puan almak istediklerini söyledi

KAMPA GİRECEK
Kırmızı – Beyazlılar yarın deplasmanda saat 20.00’de Bursaspor ile karşı karşıya gelecek. Samsunspor kafilesi karşılaşma için bugün sabah saatlerinde Nuri Asan Tesisleri’nden Çarşamba Havalimanı’na giderek İstanbul’a uçtu. Ardından karayolu ile Bursa’ya gidecek olan ekip son antrenmanını gerçekleştirip konakladığı otelde kampa girerek maç saatini bekleyecek.

samsunspor bursaspor 2 Samsunspor

ÖNEMLİ KARŞILAŞMA
Karşılaşma öncesi Teknik Direktör Mehmet Altıparmak, güzel bir hava yakaladıklarını ve bu havanın devamını getirmek istediklerini belirterek, “Çok önemli bir karşılaşma oynayacağız özellikle yakaladığımız iyi bir hava var. Bu havayı hem devam ettirme, hem de artık lige ağırlığımızı koyma anlamında galibiyet istiyoruz. Çok iyi bir takıma ve camiaya karşı oynayacağız. Ama önemli olan bizim yapacaklarımız. İnşallah her zaman söylediğimiz gibi iyi futbol sonucunda da 3 puan alıp geri dönmek istiyoruz” dedi.

Esra VURAL

 

samsunspor bursaspor 3 Samsunspor

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir