doğa calven cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Samsunspor’dan Yeni Bir Futbol Okulu

Samsunspor'dan-Yeni-Bir-Futbol-Okulu
Daha Fazla Göster

Samsunspor’dan Yeni Bir Futbol Okulu Yılport Samsunspor Futbol Akademi Koordinatörü Savaş Serdar, Ordu’ya bir futbol okulunun kazandırıldığını belirtti.

Yılport Samsunspor Futbol Akademi Koordinatörü Savaş Serdar, Ordu’nun Fatsa İlçesi’nde Yılport Samsunspor Futbol Okul’nun isim hakkının verildiğini açıkladı.

Samsunspordan Yeni Bir Futbol Okulu1 1 Samsunspor

FATSA’YA KAZANDIRILDI
Kırmızı- Beyazlılar daha çok genç yeteneğe ulaşmak için futbol okulları ile ilgili çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda yeni bir çalışmaya imza atıldı ve Ordu’nun Fatsa İlçesi’ne Yılport Samsunspor Futbol Okulu kazandırıldı.

Samsunspordan Yeni Bir Futbol Okulu1 2 Samsunspor

GELİŞİMLERİ TAKİP EDİLECEK
Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Yılport Samsunspor Futbol Akademi Koordinatörü Savaş Serdar, “Fatsa’da Uğur Durdu, Mustafa Kuzu ve Ahmet Koçak önderliğinde 6-14 yaş grubu kentteki tüm çocuklara ‘Sürekli Eğitim Merkezi’ kapsamında temel futbol eğitimleri verilecek ve akademimiz ile oyuncu gelişimleri anlamında iletişimde olunacak” ifadelerini kullandı.

YENİLERİ DE GELECEK
Ayrıca farklı il ve ilçelerden yapılan başvuruların değerlendirildiğini belirten Serdar, Yılport Samsunspor Futbol Okulları’na yenilerinin de ekleneceğinin altını çizdi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir