Samsunspor'dan Fuat Çapa'nın Samsunspor'daki Tenik Direktörlük görevini bırakacağına ilişkin son dakika açıklaması geldi.

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım susukunluğunu bozarak, Yönetim ve teknik ekip ile İstanbul'da bir araya gelerek, gündemi değerlendirerek yeni kararlar alındı

20220217_2_52211511_73770640.jpg

FUAT ÇAPA SAMSUNSPOR'DA GİDECEK Mİ?

Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu, dün, Yüksel Yıldırım başkanlığında İstanbul’da düzenlenen yönetim kurulu toplantısına, Teknik Direktör Fuat Çapa, Soner Soykan, Veysel Bilen ve Batu Kaplan katıldı. Gündemdeki gelişmelerin değerlendirildiği toplantıda , Teknik Direktör Fuat Çağa, idari ve teknik ekiple ilgili kararlar alındı.

Kulüpten yapılan açıklamada:

Samsun'da Anlamlı Turnuva Sona Erdi Samsun'da Anlamlı Turnuva Sona Erdi

1. Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu olarak, Teknik Direktörümüze ve ekibine olan güvenimiz devam etmekte olup, teknik ekibin görevini sürdürmesi kararlaştırılmıştır.

2. Her zaman vurguladığımız üzere, son düdük çalana kadar, matematiksel olarak play-off iddiamızı sürdürmeye devam edeceğiz. Bu konuda Yönetim Kurulumuz, İdari Ekibimiz ve Teknik Ekibimiz gerekli tedbirleri alarak çalışmalarını yürütecektir.

3. 17 Nisan’da oynanacak Eyüpspor maçı başta olmak üzere, kalan yedi maçımızı kazanmak için, oyuncularımızın görev ve sorumluluklarının bilinciyle hareket etmeleri istenmiş olup, kendilerine gerekli uyarılar yapılmıştır.

4. Başarının ekip çalışması ile mümkün olacağı bilinciyle, hemen herkesin üzerine düşeni fazlasıyla yapacağına olan inancımızı yinelemekteyiz. Aksi durumda çok daha radikal kararların alınması kaçınılmaz olacaktır.

5. Taraftarlarımızın haklı tepkilerini saygıyla karşılıyoruz. Onların üzüntülerini paylaşıyoruz. El ele, başarıya birlikte ulaşmak için, kulüp olarak her türlü fedakarlık yapılmaktadır ve takımımıza olan güven ve desteğin sezon sonuna kadar aynı şekilde sürdürülmesi kararlaştırılmıştır. Spor kamuoyuna saygıyla duyururuz" denildi

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

FQORhXhXoAYdo5D.jpg