doğa sürücü kursu cemre
 
5s dikey akın bilgi

Samsunspor’dan Flaş Ertuğrul Sağlam Açıklaması! ‘İtibar Etmeyiniz’

samsunspordan-flas-samsunspor-aciklamasi-0710
Daha Fazla Göster

Samsunspor’dan Flaş Ertuğrul Sağlam Açıklaması! ‘İtibar Etmeyiniz’ Yılport Samsunspor, teknik direktör Ertuğrul Sağlam ile hukuki sürecin devam ettiğini belirterek, camianın asılsız bilgilere itibar etmemesini istedi.

‘YANLIŞ BİLGİLERE İTİBAR ETMEYİN’

Kırmızı-beyazlı kulüpten yapılan yazılı açıklamada, “Samsunspor Futbol Takımımızın eski teknik sorumlusu Sayın Ertuğrul Sağlam ile kulübümüz arasında devam etmekte olan hukuki süreç hakkında medyada paylaşılan ifadeler maalesef doğruları yansıtmamaktadır. Söz konusu süreçle hiçbir şekilde ilgisi olmayan üçüncü şahısların, kamuoyu algısını çarpıtmak üzere yaydıkları yanlış bilgilere itibar edilmemesini, büyük Samsunspor camiasından rica ediyoruz” ifadeleri kullanıldı.

SÜREÇ BİTİNCİ AÇIKLAMA YAPILACAK

Açıklama şöyle devam etti; “Samsunspor kulüp çalışanlarının Sayın Ertuğrul Sağlam’a karşı ayartıldığı iddiası, asılsız ve vahim bir iftiradır. Sportmenliği ve centilmenliği ana ilke edinmiş Samsunsporumuzun ne köklü geleneklerinde ne de bürünmüş olduğu kurumsal yapıda bu gibi usulsüz faaliyetlere yer yoktur. Üçüncü şahısların, kulübümüze yönelik iftiralarına karşı hukuki haklarımızı saklı tutmaktayız. Sayın Ertuğrul Sağlam ve Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. arasında devam etmekte olan hukuki süreç sonuçlandığında, gerekli açıklamalar, kulübümüzün resmi duyuru kanallarından kamuoyu ile paylaşılacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyururuz.”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir