doğa samsun sürücü kursu cemre
 
5s dikey akın bilgi

Samsunspor’dan ‘Deniz Seki’ Açıklaması: ‘Hayretle Takip Ediyoruz’

samsunspordan-deniz-seki-aciklamasi-1011
Daha Fazla Göster

Samsunspor’dan ‘Deniz Seki’ Açıklaması: ‘Hayretle Takip Ediyoruz’ Samsunspor Yönetim Kurulu Üyesi Arzu Uslu, Mor Forma Gala Gecesi’nde sanatçı Deniz Seki’nin sahne alacak olmasına gelen tepkileri hayretle karşıladıklarını belirterek, konserin amacının kadın sığınma evlerine destek vermek olduğunu söyledi

HER YERDE SES GETİRİYOR

Samsunspor Kulübü Derneği tarafından 27 Kasım Cumartesi günü bir otelde, kadına yönelik şiddete dikkat çekmek için Mor Forma Gala Gecesi düzenlenecek ve sanatçı Deniz Seki sahne alacak. Ancak Seki’nin daha önce uyuşturucu ticareti yapmak suçundan ceza yediğine yönelik sosyal medyadan gelen tepkiler üzerine açıklamalarda bulunan Samsunspor Yönetim Kurulu Üyesi Arzu Uslu, “Samsunsporumuzun mor forma ile tüm dünyaya verdiği bir mesaj var. Çok güçlü bir şekilde ‘kadına şiddete hayır’ diyor ve bu anlamlı forma ile de buna dikkat çekmek amacındayız. Şu an Türkiye’nin her yerinde bu formayla ses getiriyor. Hepsinden önemli bu mor forma satışıyla da kadına şiddete karşı duran kuruluşlara destek veriyoruz” diye konuştu.

arzu uslu Ana Manşet

HAYRETLE TAKİP EDİYORUZ

“Gala gecemizde de mor forma ile ilgili bir farkındalık ortaya koyacağız” diyen Uslu şunları söyledi: “Kadın sığınma evlerinde barınmak zorunda kalan kadınlarımızın daha iyi şartlara kavuşması temel hareket noktamız. Deniz Seki konseriyle de Samsun’daki kadın sığınma evlerine destek vereceğiz. Konserde sahneye çıkacak sanatçıyla ilgili eleştirileri de hayretle izliyorum. İşte bu asıl kadına şiddetin bir değişik versiyonu. Kadına şiddet sadece onu darp etmek değil, bu şekilde bir linç kampanyası da şiddetin başka bir boyutudur.”

DAHA FAZLA SAMSUNSPOR HABERİ İÇİN TIKLAYINIZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. 2 hafta önce

    Bence çok saçma herkes hayatta hatta yapabilir kim dört dörtlük”ki iyi ozaman Gizem Karaca”da uyuşturucuyla yakalandı oda trt gibi devletin çok önemli kurumunda Alparslan dizisinde oynuyor iyi ozaman onuda dışlayalım böyle bir saçmalık olur mu herkes hata yapabilir topluma düşen onu dışlamak değil toplumun bir parçası yapmak

  2. 2 hafta önce

    Eger taraftar kadina siddet etkinligine tepki gosteriyorsa bundan tek anlam cikar . Bazi taraftarlarimiz kadina siddet uyguluyor , karisini ya da kizini dovuyor . Baska bir anlami olamaz .