doğa samsun sürücü kursu cemre
 
5s dikey akın bilgi

Samsunspor’dan 98. Yıl Mesajı! ‘İlelebet Yaşatmak İçin Çalışacağız’

samsunspordan-98.-yil-mesaji-2810
Daha Fazla Göster

Samsunspor’dan 98. Yıl Mesajı! ‘İlelebet Yaşatmak İçin Çalışacağız’ Cumhuriyet’in kuruluşunun 98. yıl dönümünü dolayısıyla Yılport Samsunspor A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, Teknik Direktörü Fuat Çapa, Genel Menajer Mustafa Aztopal ve Genel Müdür Soner Soykan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı

bayram yildirim Ana Manşet

KOLAY KURULMADI

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım gençlere seslenerek, , “Cumhuriyetimizin 98. yıl dönümü milletimize kutlu olsun. Bu cumhuriyeti ilelebet yaşatmak için siz gençler ve bizler çalışacağız. Çünkü cumhuriyet kolay kurulmadı. Kaybetmek te kolay olmamalı bu nedenle biz cumhuriyetin bekçileri olarak, gelecek nesillere demokrasiyi ve cumhuriyeti sonuna kadar tattırmak istiyoruz” diye konuştu.

bayram capa 4 scaled Ana Manşet

EN İYİ ŞEKİLDE SAHİP ÇIKMALIYIZ

Teknik Direktör Fuat Çapa, “Millet olarak verdiğimiz büyük kurtuluş mücadelesinin ardından ilan edilen Cumhuriyet, bağımsızlığımızın, egemenliğimizin, demokrasimizin teminatıdır. Cumhuriyet, özgür yaşamanın, halk gücünün, eşitliğin anahtarıdır. Cumhuriyet, ülkemizde kurucusu olan Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün sözünde olduğu gibi, milletimizin karakter ve adetlerine en uygun idaredir. O yüzden Cumhuriyetimize, Cumhuriyetin kazanımlarına en iyi şekilde sahip çıkmalı ve Cumhuriyeti ebediyen yaşatmalıyız. O nedenle Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere silah arkadaşlarını ve aziz şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor, tüm milletimizin Cumhuriyet Bayramını kutluyorum” dedi.

bayram aztopal scaled Ana Manşet

BORCUMUZU ÖDEYEMEYİZ

Genel Menajer Mustafa Aztopal, “Cumhuriyetimizin 98.yılı kutlu olsun. Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’e minnet borcumuzu ödeyemeyiz. Bizlere düşen görev Cumhuriyetin gereklerini taviz vermeden korumak ve tüm erdemlerini her geçen gün yücelterek hayata geçirmeye devam etmek ve ilelebet yaşatmaktır. Yaşasın Cumhuriyet” ifadelerini kullandı.

bayram soner soykan 1 Ana Manşet

ONUR VE GURURLA KUTLUYORUZ

Genel Müdür Soner Soykan, “Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Önderliğinde kurulan Cumhuriyetimizin 98.yılı kutlu olsun.Cumhuryet şehri Samsun olarak bu Bayramı büyük bir gurur ve onurla kutluyoruz. Barış kardeşlik ve huzur içinde geçireceğimiz güzel günler görmemiz dileğiyle”Esra VURAL

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir