doğa area duru
 
5s dikey arslan bilgi

Samsunspor’da Yüzler Gülüyor ‘Bu Futbolu Özlemişler’

Samsunspor'da-Yüzler-Gülüyor-'Bu-Futbolu-Özlemişler'1
Daha Fazla Göster

Samsunspor’da Yüzler Gülüyor ‘Bu Futbolu Özlemişler’ Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak, Balıkesirspor maçı sonrası taraftarlardan çok güzel geri dönüşler aldıklarını belirterek, “Taraftar böyle bir oyunu, futbolu, galibiyeti çok özlemiş” dedi.

MUTLU ETTİ
Balıkesirspor maçının taraftarların kendilerine güzel geri dönüşler yaptığını belirten Altıparmak, “Balıkesir maçı sonrası taraftarın bize olumlu geri dönüşleri mutlu etti. Samsunspor taraftarı böyle bir oyunu, futbolu, galibiyeti çok özlemiş. Ama şunu da unutmamak gerekiyor. Henüz bir maç oynadık. Bu bizim normal oynadığımız oyunlar. İnşallah bu sistemi oynamaya devam edeceğiz” dedi.

Samsunspor Tam Gaz Sira Kocaelisporda 2 Samsunspor

ANALİZLERİ YAPTIK
Milli maç arasına kadar hız kesmeden çalışmalara devam edeceklerini belirten Altıparmak, “Kocaelispor hazırlıklarına da hız kesmeden başladık. Kocaelispor’un analizlerini yaptık. Ona göre de oyun planımız üzerinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu hafta hiç ara verilmeden antrenmanlara başlandı. Haftaya milli maç arası var. O zamana kadar çalışmaya devam ardından oyunculara istirahat vereceğiz” ifadelerini kullandı.

samsunsporda kadro sil bastan 1708 Samsunspor

TEŞEKKÜR ETTİLER
Samsunspor taraftarı sosyal medya hesaplarından uzun bir aradan sonra rahat, güzel ve keyifli bir maç izlediklerini, Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım’a ve Teknik Direktör Mehmet Altıparmak’a teşekkür ettiklerini belirterek, “20 dakikada bir atak yapıp sonuçlandıramayan takımdan, 2 dakikada bir atağa giren takım oluşturduğunuz için sizlere teşekkür ederiz” yorumlarında bulunmuştu. Esra VURAL

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir