doğa calven duru
       
5s dikey izosam Mega Halı

Samsunspor’da O Kriz Çözüldü!

samsunsporda-o-kriz-cozuldu
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsunspor’da O Kriz Çözüldü! Yılport Samsunspor’u alacakları nedeniyle TFF’ye şikayet eden Portekizli oyuncu Tomane ile sorunlar çözüldü. Başarılı forvet Kayseri kampına katılarak, takımla birlikte çalışmalara başladı.

ALACAKLARI YATIRILDI

Kırmızı Beyazlılar’dan alacağı olduğu için kulübü TFF’ye şikayet eden Tomane, Samsun’daki yeni sezon açılışına ve Kayseri kamp kafilesine katılmamıştı. Takımdan kalıp, kalmayacağı merak konusu olan Tomane’nin geçmişe dönük alacakları hesabına yatırıldı ve Portekizli oyuncu Kayseri’de kampta olan ekibe katıldı.

WhatsApp Image 2021 07 13 at 20.12.18 Ana Manşet

GÖZLER ONUN ÜZERİNDE

Portekizli forvet oyunucusu Tomane yeni sezon hazırlıkları için düğmeye bastı. Yönetim ile sorunu tatlıya bağlanan forvet oyuncusu akşam idmanına katılarak takım arkadaşları ile beraber çalıştı. Teknik Direktör Mehmet Altıparmak, Genel Menajer Mustafa Aztopal ve Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Genel Müdürü Soner Soykan oyuncuyu yakından takip etti.

NE OLMUŞTU?

Kayseri kampı öncesi Genel Menajer Mustafa Aztopal, “Tomane, 25 kişilik kamp kadrosunda yok. Geçmiş dönem alacakları ile ilgili kulübü şikayet etti. Biz ona o taahhüdü vermiştik. Onla görüşmeler sürüyor” derken Teknik Direktör Mehmet Altıparmak ise, ” Biz hazır bir Tomane’yi tabi ki isteriz, çok iyi bir oyuncu” açıklamalarında bulunmuştu.

Esra VURAL

 

 

 

 


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir